Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez Źródło: Unsplash/Yura Fresh

Tata tej kobiety zmarł, zanim miał szansę patrzeć, jak dorasta. Przez cztery lata po jego śmierci dziewczyna codziennie wysyłała wiadomości na jego numer telefonu. W końcu doczekała się odpowiedzi, która na zawsze zmieniła jej życie.

Tata Chastity Patterson zmarł, zanim mógł zobaczyć, jak dorasta. Śmierć rodziców zawsze przychodzi za wcześnie, ale w tym przypadku kobieta nie była gotowa pożegnać się ze swoim ojcem na zawsze. Codziennie pisała do niego wiadomości tekstowe, w których zdawała mu raport ze swojego życia. Po czterech latach dostała odpowiedź. Gdy ją przeczytała, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Tata odpisał zza grobu?

Tamten raport zaczynał się jak każdy inny. Chastity pisała w nim, jak bardzo tęskni za swoim tatą. Przepraszała go za to, że nie mogła być przy nim wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebował. Opisywała także swoje doświadczenia z chorobą - nie tak dawno temu wygrała walkę z rakiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Napisała mu też o tym, że wreszcie udało jej się zamknąć jeden etap edukacji i zacząć kolejny, oraz o tym, że chociaż jest już gotowa na dzieci, czeka na kogoś wyjątkowego - i wszystko wskazuje na to, że go znalazła, ale na razie zamiast zakładać rodzinę, zdecydowała się na psa.

Odpowiedź sprawiła, że nareszcie może iść dalej ze swoim życiem

Kobieta nie spodziewała się, że pewnego dnia na telefonie pojawi się powiadomienie o otrzymaniu wiadomości z numeru ojca. To, co przeczytała, sprawiło, że zabrakło jej słów.

- Nazywam się Brad i straciłem córkę w wypadku samochodowym w sierpniu 2014 roku. Twoje wiadomości utrzymywały mnie przy życiu. Kiedy do mnie piszesz wiem, że to wiadomości od Boga. Słuchałem cię od lat i obserwowałem, jak dorastasz. Od lat chciałem ci odpisać, ale nie chciałem łamać ci serca - napisał mężczyzna.

- Przykro mi, że musiałaś przez to przejść, ale jeżeli to poprawi sytuację, jestem z ciebie bardzo dumny! Myślę, że twój ojciec byłby z ciebie dumny widząc, że kupiłaś kolejnego psa zamiast mieć dzieci - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Chastity początkowo nie wiedziała, co ze sobą zrobić, ale w końcu poczuła, że to wyraźny sygnał od wszechświata.

- Dziś otrzymałam znak, że wszystko jest w porządku i mogę pozwolić mu odejść - napisała we wzruszającym poście na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News