Ten tajemniczy mężczyzna to tata Agnieszki Woźniak-Starak. Mało znane archiwalne zdjęcie z kilkuletnią wówczas córką wzrusza fanów

Ten tajemniczy mężczyzna to tata Agnieszki Woźniak-Starak. Mało znane archiwalne zdjęcie z kilkuletnią wówczas córką wzrusza fanów Źródło: screenshot/TVN

Tata jest ważną postacią w życiu niemal każdej osoby. Ojciec Agnieszki Woźniak-Starak jest tajemniczy, mało o nim wiadomo. Na pewno wspiera córkę w trudnych chwilach. Stare zdjęcie pokazuje, jak dużym uczuciem darzy swoje dziecko.

i mama Agnieszki Woźniak-Starak bardzo kochają swoją córkę. Dziennikarka ma wspaniałe wspomnienia z okresu dzieciństwa i do dziś ma bardzo dobre relacje z rodzicami. Czasami gwiazda TVN publikuje na swoim Instagramie archiwalne zdjęcia, na których jest jeszcze małym dzieckiem, a nie raz widać na nich także rodziców. Jedno z nich jest wyjątkowo rozczulające.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina swoje dzieciństwo

Prowadząca "Big Brothera" nigdy nie narzekała na wczesne lata swojego życia. Wręcz przeciwnie, dziennikarka uwielbia wspominać tamten okres swojego życia i nie ukrywa, jak ważni byli dla niej rodzice. Uważa, że to dzięki nim jet dzisiaj jest taka jaka jest, nie boi się walczyć o swoje oraz wierzy w sukces. Nie kryje też, że była bardzo rozpieszczanym dzieckiem.

- Dzieciństwo postrzegam jako pasmo szczęścia. Mam cudownych rodziców, którzy dali mi wszystko, co mogli. Jedynie z tego powodu mam wyrzuty sumienia, że nie mam dziecka. Bo jestem im to winna. Ale wracając do dzieciństwa, nie dość, że było szczęśliwe, to jeszcze trwałam w samozachwycie. Jak miałam siedem lat i patrzyłam w lustro, to myślałam, że jestem ideałem i wszystkie dziewczynki powinny wyglądać tak jak ja, cudowne uczucie - opowiadała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tata i mała Aga na wspólnym zdjęciu sprzed lat

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła złożyć swojemu ojcu życzenia urodzinowe w nietypowy sposób - opublikowała na jego cześć stare, czarno-białe zdjęcie. Widać na nim małą, uroczą blondynkę w wieku kilku lat oraz przystojnego mężczyznę z bujną czupryną. To właśnie jej tata, który został uwieczniony w trakcie soczystego buziaka dawanego dziecku.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

Fotografia jest wyjątkowo urocza i wzruszająca, pokazuje bowiem ogromną miłość rodzica do swojej pociechy. Fakt, że prezenterka udostępniła zdjęcie także wiele mówi o ich relacjach. Agnieszka Woźniak-Starak mimo sławy nie zapomniała o ludziach, którzy ją wychowali i nadal są dla niej ważną częścią życia.

(Fot. Instagram.com/agawozniakstarak)

Najlepsze newsy dnia:

    1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
    2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
    3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
    4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
    5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Instagram

Następny artykuł