Jej ojciec godzinami siedzi przed lekko uchylonymi drzwiami. Serce córki pęka za każdym razem, kiedy go zobaczy

Jej ojciec godzinami siedzi przed lekko uchylonymi drzwiami. Serce córki pęka za każdym razem, kiedy go zobaczy Źródło: Twitter / mackenna_newman

Tata dziewczyny spędza długie godziny przed uchylonymi drzwiami. Powód jego zachowania jest niezwykle wzruszający. Córka zrobiła mu zdjęcie i udostępniła je w internecie.

Tata dziewczyny potrafi spędzić przy uchylonych drzwiach wiele godzin dziennie. Powód jego nietypowego postępowania jest bardzo wzruszający. Córka sfotografowała swojego ojca i opublikowała zdjęcie wraz z jego historią na Twitterze. Użytkownicy sieci są niezwykle poruszeni jego zachowaniem, to niesamowite.

Tata spędza długie godziny przy uchylonych drzwiach

Mężczyzna obiecywał żonie, że będzie trwał przy niej w zdrowiu i w chorobie, dlatego kiedy jego ukochana zachorowała, całym sobą wspierał ją w walce o życie. U Marci w 2016 roku zdiagnozowano raka tarczycy. Kobieta przechodzi intensywne i długie leczenie, a jednym z jego elementów jest pozostawanie w całkowitej izolacji. Została uwięziona we własnym pokoju.

John Newman nie ma jednak zamiaru pozostawiać ukochanej w samotności. Codziennie spędza długie godziny przy uchylonych drzwiach sypialni, by dotrzymać żonie towarzystwa. Postawił przy nich biurko z krzesłem i codziennie spędza przy stoliku mnóstwo czasu, rozmawiając z odizolowaną partnerką.

Tata dziewczyny bardzo wspiera ukochaną żonę w walce z chorobą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka małżeństwa jest bardzo wzruszona szlachetnym postępowaniem swojego ojca. Ich wielka miłość jest dla niej ogromnym wsparciem. Zrobiła swojemu tacie zdjęcie przy drzwiach i opisała ich rodzinną historię na Twitterze. Internauci są szczerze poruszeni zachowaniem mężczyzny.

- Moja mama musi być sama w pokoju ze względu na leczenie, więc mój tata umieścił stolik przed jej drzwiami, aby ją wspierać. Chce mi się płakać, jak sobie pomyślę, jak bardzo się kochają - napisała pod fotografią MacKenna.

Dzisiaj grzeje: 1.Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

Wzruszona jest również żona Jona. Niesamowite wsparcie, jakie okazuje jej mąż, jest dla niej bezcenną pomocą w walce o zdrowie.

- Mój mąż to prawdziwy bohater. Stara się być ze mną podczas każdej wizyty, każdego badania, nawet każdego pobrania krwi. I nawet, jak widać, że teraz nie może być przy mnie, stara się być najbliżej, jak to tylko możliwe - wyznała Marci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News