Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę

Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę Źródło: screen youtube.com/Mike Aldax

Tata przez 13 lat przychodził w miejsce, gdzie tragicznie zginął jego syn. Pewnego dnia znalazł wiadomość, przez którą płakał całą godzinę.

Prawdziwy tata zrobi wszystko dla swojego syna, zarówno za jego życia, jak i po śmierci. W tym wypadku możemy mówić o niezwykłym przywiązaniu rodzica do pamięci o swoim dziecku, które zginęło tragicznie w wypadku samochodowym na jednej z dróg. W takich sytuacjach bliscy w miejscu tragedii stawiają memoriał w postaci krzyża lub choćby znicza i kwiatów.

Niestety miejsce, gdzie zmarł Raymond Olson, znajdowało się na prywatnym terenie należącym do firmy Chevron, podobnie, jak cały obszar dookoła niego. Przez to tata chłopaka musiał zakradać się nocą do memoriału, aby nie być posądzonym o wtargnięcie.

Tata znalazł na grobie swojego syna wiadomość

Pewnego dnia mężczyzna spostrzegł, że droga, na której zmarł Ray, jest właśnie remontowana, a to oznacza, iż jego memoriał również zostanie stracony na zawsze. Pozbawiony wszelkiej nadziei podszedł i zobaczył kopertę z wiadomością. Kiedy ją przeczytał, nie mógł powstrzymać łez, które spływały po jego policzkach niczym górskie potoki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że jeden z robotników zauważył memoriał Raymonda i poinformował o wszystkim swoich przełożonych. Ci natomiast zadecydowali, że tak istotne miejsce nie może zostać zniszczone, a wręcz przeciwnie, powinno zostać rozbudowane. Ojciec chłopaka nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem jego wytrwałości, ponieważ ludzie z firmy wiedzieli, że zakrada się tam od wielu lat. Dlatego też w miejscu memoriału powstała specjalna dróżka wraz z ławką, aby tata Reya zawsze mógł przyjść i spędzić z synem trochę czasu. Dodatkowo do kamienia został przymocowany portret Raymonda upamiętniający jego śmierć.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Często się mówi, że ludzie w ogromnych korporacjach wyzuci są ze wszelkich ludzkich emocji. Ta historia pokazuje, że nie zawsze tak jest i niekiedy ludzka tragedia absolutnie nie jest im obojętna - chociaż mogłaby być. To niesamowite, że zupełnie obcy ludzie postanowili pomóc starszemu mężczyźnie, dla którego to miejsce ma tak ogromne znaczenie. Bez wątpienia nie zapomni im tego do końca swoich dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

źródło: Topniusy

Następny artykuł