Jeden SMS totalnie zmienił jego poukładane życie. W wieku 23 lat został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Jeden SMS totalnie zmienił jego poukładane życie. W wieku 23 lat został tatą, a kilka dni później dziadkiem Źródło: Screen/lolmania

Tata to często osoba, która po prostu zaopiekowała się kimś w potrzebie i nie zawsze ta funkcja musi być związana z genami. Ten młody mężczyzna stał się ojcem w wieku 23 lat, a kilka dni później doczekał się wnuka. Wszystko przez jeden SMS.

Tata to osoba, która powinna chronić swoje dzieci i zawsze zachowywać się odpowiedzialnie. Ten młody mężczyzna w wieku 23 lat niespodziewanie został ojcem, a po kilku dniach przywitał na świecie wnuka. Wszystko wydarzyło się za sprawą jednego SMS-a. 

Tata na ratunek 

Tata tej dziewczyny nie stanął na wysokości zadania i porzucił ją w najtrudniejszym momencie. 17-latka postanowiła zwrócić się po pomoc do swojego 23-letniego kuzyna. Mimo że nastolatka zmagała się z uzależnieniem i zaszła w ciążę, Tommy Connolly, postanowił zmienić dla krewnej swoje poukładane życie. 

Student wykazał się ogromną wrażliwością i empatią. Zrobił coś, na co wielu nie byłoby w stanie się zdobyć. Postanowił zastąpić Angeli ojca i zapewnić jej maleństwu opiekę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niesamowita postawa studenta 

Angela postanowiła skontaktować się ze swoim krewnym za pośrednictwem SMS-a. Jej wzruszająca prośba sprawiła, że Tommy nie zawahał się ani chwili. Natychmiast postanowił przygarnąć potrzebującą nastolatkę. W ten sposób w wieku 23 lat został ojcem. Podszedł do swojej roli bardzo poważnie. Nie porzucił studiów, ale równolegle znalazł sobie pracę, żeby mieć odpowiednie środki na utrzymanie rodziny. 

Kilka dni po rozpaczliwej wiadomości od 17-latki, dziewczyna urodziła dziecko, a co za tym idzie Tommy stał się oficjalnie dziadkiem. Ten ogrom nowych ról i obowiązków musiał być dla młodego studenta bardzo przytłaczający. Jednak wykazał się odwagą i wielkim sercem. 

Wybawiciel 17-latki nie uważa, że to, co zrobił jest czymś wyjątkowym. Według niego każdy powinien tak się zachować w sytuacji awaryjnej. Nie do pomyślenia była dla Tommy'ego natomiast postawa rodziców dziewczyny, którzy zdecydowali się wyrzucić ją z domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem
 

- To nie jest jej wina. Pogubiła się. Jest tylko dziewczynką, która potrzebuje pomocy - skwitował całą sytuację 23-letni tata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS obiecuje kolejne 500 plus. Świadczenie ma trafić do milionów Polaków
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Sekretny przepis Magdy Gessler na kotlety schabowe trafił do sieci. Są nadzwyczajnie kruche, rozpływają się w ustach
  4. Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach
  5. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Źródło: lolmania 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News