Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon

Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon Źródło: Facebook/Arron Whysall

Tata trzyletniej dziewczynki dawał z siebie wszystko. Zajmował się nie tylko opieką nad dzieckiem i pracą, ale też naprawą domu. W pewnej chwili musiał zostawić dziecko samemu sobie - powiedział, że wróci za 10 minut i tak też zrobił. Dziecku udało się go zaskoczyć.

Tata tej trzyletniej dziewczynki przekonał się na własnej skórze, że dzieci potrafią być kompletnie nieprzewidywalne. Jako dość młody ojciec - Aaron Whysall ma 27 lat - musi dzielić swoją uwagę między bardzo wiele rzeczy. Oprócz córki w jego życiu istotne przecież też są partnerka, praca i dom. To właśnie naprawą istotnej części domu zajmował się mężczyzna, gdy postanowił na 10 minut zostawić małą Olivię w kuchni.

Tata zostawił dziewczynkę samą na 10 minut

Na całe szczęście incydent, który miał wówczas miejsce w Nottingham tamtego dnia nie skończył się źle. Kuchnia posiadała wszelkie konieczne zabezpieczenia. Rodzice małych dzieci w końcu prędko przekonują się, że dom może stanowić dla małego dziecka śmiertelną pułapkę.

Olivia jednak nie miała ochoty bawić się żadnymi niebezpiecznymi sprzętami. Zamiast tego wzięła do ręki łyżkę i ulubiony smakołyk. Oraz kolejny i kolejny - aż wreszcie, gdy Arron wrócił z ogródka, gdzie zajmował się naprawą płotu, zastał zaskakujący widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego córka siedziała przy stole dzierżąc łyżkę, a przed nią stało aż osiemnaście pustych opakowań po serkach homogenizowanych. Rodzice postanowili składować je w większej ilości, bo wiedzieli, że dziewczynka zawsze będzie miała na nie apetyt - to była jej ulubiona przekąska. Nie mogli jednak spodziewać się, że będzie miała aż taki apetyt.

Gdy zobaczył, co zrobiła córka, momentalnie chwycił za telefon

Arron jest bardzo wdzięczny losowi, że udzielił mu tak łagodnej lekcji na temat zostawiania dziecka samemu sobie. Przyznaje, że już więcej tego nie zrobi, chociaż nie miał siły złościć się na małą Olivię gdy odkrył, co robiła podczas jego nieobecności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

- Była całkiem z siebie zadowolona. A ja nie potrafiłem jej nawet zwrócić uwagi, to było dla mnie zbyt zabawne. Od razu zawołałem swoją partnerkę. Powiedziała, że to niemożliwe, żeby nasza mała dziewczynka zjadła aż osiemnaście jogurtów - relacjonuje mężczyzna.

Na całe szczęście dziewczynkę ominęły konsekwencje przejedzenia - nie bolał jej brzuch, a po sporej przekąsce normalnie zjadła obiad.

Facebok/Arron Whysall

Najlepsze newsy dnia:

  1. ASTRONOMICZNA suma za miejsce na cmentarzu. Parafianie piszą do kurii
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: metro co uk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News