Kamery Polsatu uchwyciły na żywo moment, gdy córeczka Rafała Szatana dowiedziała się o porażce taty. Przygnębiający widok

Kamery Polsatu uchwyciły na żywo moment, gdy córeczka Rafała Szatana dowiedziała się o porażce taty. Przygnębiający widok Źródło: .

Tata małej Hani odpadł z Tańca z gwiazdami. To był duży zawód dla dziewczynki - jej reakcję na tę przykrą wiadomość uchwyciły kamery. To był bardzo poruszający moment.

Tata i mama rywalizują w słynnym tanecznym show Polsatu - ta niecodzienna sytuacja spotkała 7-letnią córeczkę Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Hanię. Dziewczynka mocno ściskała kciuki za oboje rodziców. Oczywiste było, że w pewnym momencie jedno z nich będzie musiało odpaść. Niestety stało się to już w drugim odcinku. Z programem pożegnał się Rafał Szatan.

Tata walczył dzielnie, lecz bez powodzenia

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa rozpoczęli zmagania w drugim odcinku 10. edycji Tańca z gwiazdami. Zatańczyli pod piosenkę Toma Jonesa "It's Not Unusual". Z pewnością był to energetyczny występ, lecz ostatecznie nie przyniósł im sukcesu. Swoje wątpliwości mieli jurorzy, kórzy ostatecznie przyznali parze 17 punktów, a decyzja telewidzów była nieubłagana - Rafał Szatan nie pojawi się już na parkiecie.

- Chciałbym podziękować Lence za to, że przez te półtora miesiąca sprawiała, że mogłem powoli czuć, że faktycznie trenuję moje ciało i udaje mi się pokonywać swoje bariery i niedoskonałości - powiedział gwiazdor, a w jego głosie słychać było wiele emocji.

Emocje towarzyszyły też jego córeczce. Mała Hania mocno przeżyła niepowodzenie taty. Kamery uchwyciły jej reakcję na wiadomość o przegranej ojca. To była rozczulająca scena - dziewczynka wybuchnęła płaczem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hania wciąż może kibicować mamie

Na szczęście Hania może otrzeć łzy i dalej ściskać kciuki za mamę. W pierwszym odcinku dziewczynka mogła być naprawdę dumna - Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła jurorów i zebrała za swój występ aż 29 punktów, a to nota niemal idealna. Widzowie zgodnie uznali ją za zwyciężczynię odcinka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

W drugim było już trochę słabiej - jurorzy mieli więcej uwag do zaprezentowanego tańca. Kurdej-Szatan i Adam Adamonis zebrali łącznie 22 punkty, najhojniejszy okazał się Andrzej Grabowski, który przyznał im dziewiątkę. Bardziej krytyczna była Iwona Pavlović, której w tańcu brakowało przede wszystkim przeprostów. Szansa na poprawę - już za tydzień. Z pewnością mamie bardzo pomoże doping córeczki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę
  5. Takiego zachowania przy stole Elżbieta II nie wybacza. Królowa zrugała supergwiazdę
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Polsat

Następny artykuł