Na urodziny 5-latki przyszło tylko dwoje dzieci. Wtedy do akcji wkroczył jej tata, kilka chwil później rodzina usłyszała pukanie do drzwi

Na urodziny 5-latki przyszło tylko dwoje dzieci. Wtedy do akcji wkroczył jej tata, kilka chwil później rodzina usłyszała pukanie do drzwi Źródło: screen/facebook/

Tata okazał się superbohaterem swojej córeczki. Dziewczynka była bardzo smutna, gdy na jej urodzinach zjawiła się tylko dwójka z zaproszonych gości, ale ostatecznie dzięki ojcu mogła przeżyć fantastyczne urodziny.

Ten tata stał się żywym dowodem na to, że dla każdego rodzica szczęście dziecka jest najważniejsze. Kiedy chcemy wywołać uśmiech na twarzy swojej pociechy, wszystkie inne rzeczy przestają mieć dla nas znacznie. Nie inaczej było w tym przypadku, a zachowanie mężczyzny z pewnością również wywoła uśmiech u każdego, kto tylko usłyszy tę historię.

Na urodziny 5-latki przyszło tylko dwoje dzieci 

Remi ma 5 lat i od urodzenia choruje na autyzm. Jej rodzice starają się jednak zrobić wszystko, by dziewczynka nie odczuła, że w jakikolwiek sposób różni się od innych dzieci. Gdy nadszedł dzień urodzin, cała rodzina była podekscytowana, gdyż przyjęcie z tej okazji planowali już od dłuższego czasu. 

Wynajęli na tę okoliczność niewielki lokal oraz zaprosili dziesięcioro przyjaciół Remi. Z niecierpliwością wyczekiwali gości, jednak ku ich zaskoczeniu zjawiła się tylko dwójka z nich. Co więcej, nikt nie odważył się zadzwonić i uprzedzić o swojej nieobecności. Z uwagi na swoją chorobę, 5-latka bardziej odczuwa emocje, szczególnie te negatywne, dlatego gdy zobaczyła, jak potoczyły się jej urodziny, wpadła w histerię. 

- W pewnym momencie odwróciła się i powiedziała: "Mamusiu, gdzie są wszyscy moi przyjaciele?" To było jak nóż w serce - zdradza ojciec dziewczynki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do akcji wkroczył tata 

40-letni PJ Robins zrozumiał, że musi zrobić wszystko, by uratować przyjęcie swojej córki. Postanowił opublikować na Facebooku post, w którym zaprosił na imprezę każdego, kto tylko go przeczytał. 

- Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu i ma dziecko w wieku mojej córki, to niech czuje się zaproszony na urodziny mojej małej córeczki. Nie oczekujemy prezentów. Impreza jest opłacona i mamy mnóstwo jedzenia. Chcemy tylko, żeby dzieci przyszły pomóc naszej małej dziewczynce świętować - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Kilka chwil później usłyszeli pukanie do drzwi. Pierwsi goście zaczęli zjawiać się w lokalu i z uśmiechem na ustach składać życzenia 5-latce. W końcu dziewczynka mogła się cieszyć towarzystwem aż czternaściorga dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWA niespodzianka w przekąsce z Auchana. Kobieta niemal zwymiotowała
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł