Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak

Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak Źródło: screen/Facebook/iSzczecinek

Tata dwójki dzieci dla wszystkich sąsiadów był chodzącym wzorem. Okazało się jednak, że w tajemnicy przed wszystkimi popełnił odrażającą zbrodnię. Sprawa gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce obiegła całą Polskę.

Tata dwójki zadbanych dzieci oraz wzorowy mąż. Łukasz K. miał w Szczecinku nieposzlakowaną opinię. Sąsiedzi relacjonują, że był ostatnią osobą w okolicy, po której mogliby się spodziewać jakiegokolwiek złego zachowania. Nie wiedzieli, że ich dzieci były cały czas w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wzorowy tata okazał się zwyrodnialcem

Sprawa gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce wstrząsnęła Polską. Rodzice przywieźli swoją pociechę do szpitala, była w ciężkim stanie, ale nie wiedzieli, co się stało. Gdy lekarze zbadali dziecko, z przerażeniem stwierdzili, że mogła zostać zgwałcona. Gdy dowiedział się o tym jej tata, doznał takiego szoku, że stracił przytomność. Równie przerażająca było to, kto dopuścił się tak strasznego czynu.

Mająca nieco ponad rok dziewczynka została zostawiona pod opieką sąsiadów. Łukasz K. niejednokrotnie zajmował się dziećmi sąsiadów z bloku, właśnie ze względu na swoją świetną opinię. Choć prokuratura twierdzi, że prawdopodobnie nie było więcej ofiar gwałciciela, rodzice są przerażeni. Nie wierzą, że zostawiali swoje pociechy pod opieką takiego zwyrodnialca.

- Mieszkaliśmy obok pedofila. Nasze dzieci bawiły się w jednej piaskownicy. Odwiedzały się. Byłam przekonana, że w domu sąsiadów nic złego im nie grozi - opowiadała jedna z mieszkanek.

Teraz Łukaszowi K. zostały postawione zarzuty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ta rodzina wyglądała na wzorową. Kochający rodzice, cudowna parka dzieci. Na osiedlu uchodzili za ideał. Moje dzieci znały ich dzieci, chodziły do ich domu, bawiły się z nimi na podwórku. Nie miałam oporów, by zostawić je pod opieką tego mężczyzny - opowiadała inna z mieszkanek bloku.

Dzisiaj grzeje: 1. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Żona Łukasza K. dorabiała jako opiekunka dla dzieci. To właśnie pod jej opieką była 13-miesięczna dziewczynka. Mężczyzna dopuścił się zbrodni, gdy kobieta wyszła na chwilę z domu. Teraz jego sprawa trafiła do prokuratury, postawiono mu zarzuty zgwałcenia dziecka ze szczególnym okrucieństwem oraz spowodowanie zagrożenia zdrowia i życia dziecka, które znajdowało się pod jego opieką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
  3. Mężczyzna raz na pół roku wymienia żarówkę i dostaje za to 80 tys. zł. Jednak to nie jest takie proste, jak się wydaje
  4. Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News