To on jako dziecko mówił "Tata, a Marcin powiedział...". Tak wygląda po 20 latach od wyemitowania kultowego programu

To on jako dziecko mówił "Tata, a Marcin powiedział...". Tak wygląda po 20 latach od wyemitowania kultowego programu Źródło: YouTube/peterdcTube

"Tata, a Marcin powiedział..." był jednym z najbardziej kultowych programów lat 90-tych. Pamiętna fraza była wypowiadana w serialu przez kilkuletniego wówczas Mikołaja Rydwana. Niedawno doszło do jego spotkania z Piotrem Fronczewskim, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak zmienił się przez te 20 lat.

"Tata, a Marcin powiedział..." to kultowy serial emitowany w polskiej telewizji przez sześć lat. Od premiery ostatniego odcinka minęło już 20 lat. Gwiazdy produkcji spotkały się ponownie goszcząc w programie śniadaniowym. Jak zmienili się aktorzy?

"Tata, a Marcin powiedział", że nic się nie zmieniliśmy...

Serial zagościł na ekranach telewizyjnych w 1993 roku. Każdy odcinek zaczynał się od zdania "Tata, a Marcin powiedział..." i rozpoczynał dyskusję pomiędzy ojcem i synem. Owego Marcina nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć. W rolę taty wcielił się dobrze wszystkim znany Piotr Fronczewski, a postać syna Mikołaj Rydwan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piotra Fronczewskiego chyba nikomu nie trzeba przypominać. Aktor od dawna gości na ekranach telewizji i kin. Możemy go także zobaczyć na deskach teatru. Jego twarz i głos znany jest wszystkim polakom. Aktora wcielającego się w syna mogliśmy również zobaczyć w polskim filmie "Komedia małżeńska". W późniejszych latach zagrał w produkcjach takich jak: "Jutro idziemy do kina" i "Na Wspólnej", skąd widzowie mogli go kojarzyć dzięki roli "Cienkiego". Dzisiaj jednak próżno go szukać w telewizji. 34-letni już mężczyzna zajmuje się programowaniem i nie zamierza wracać do aktorstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Teraz po 20 latach serialowy ojciec i syn usiedli razem na kanapie "Pytanie na śniadanie". Czy się zmienili? Oczywiście. Czas zadziałał także na nich. Nie ma już małego synka zadającego pytania młodemu tacie. Dzisiaj zobaczyliśmy dorosłego mężczyznę i starszego pana. 

fot. Instagram/ Pytanienasniadanie_TVP2

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Kolejna kompromitująca wpadka Filipa Chajzera. Widzowie tym razem mu nie wybaczą?
  3. Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył
  4. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, "Za taki żart można stracić pracę"
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: popularne

Następny artykuł