Tata włożył 4-miesięczne dziecko do mikrofalówki i ją włączył. Gdy pracownicy szpitala o tym usłyszeli, natychmiast zareagowali

Tata włożył 4-miesięczne dziecko do mikrofalówki i ją włączył. Gdy pracownicy szpitala o tym usłyszeli, natychmiast zareagowali Źródło: Policja

Tata włożył własne dziecko do mikrofalówki, a następnie uruchomił urządzenie. Gdy personel szpitala o tym usłyszeli, byli w ogromnym szoku. Postanowili błyskawicznie zareagować.

Tata chciał zamordować własne 4-miesięczne dziecko, które bardzo mu przeszkadzało. W tym celu włożył je do mikrofalówki, a następnie ją włączył. Niemowlę nie zmarło, a po wyjęciu z mikrofalówki zostało przewiezione przez rodziców do szpitala, gdzie poddano je badaniom. Lekarze, widząc 4-miesięcznego malucha w tak opłakanym stanie, byli przerażeni. Gdy dowiedzieli się, co stało się, postanowili zareagować.

Tata włożył dziecko do mikrofalówki

W Stanach Zjednoczonych lokalna społeczność w jednej z dzielnic stanu Missouri po dziś dzień rozmawia tylko o tym, co wydarzyło się pewnego feralnego dnia u małżeństwa Boyce-Slezaków. Choć rodzice powszechnie uznawani byli za zwyczajnych ludzi, w rzeczywistości okazali się jednak okrutnymi ludźmi.

Jak podaje serwis NTD News pewnego dnia Mikala i Derick pojawili się w szpitalu. Wyglądali na wyraźnie przerażonych, a matka dziecka nie kryła łez. Do placówki medycznej przywieźli 4-miesięcznego bobasa. Opowiedzieli lekarzom, że ich dziecko doznało poważnego uszczerbku na zdrowiu z powodu upadku. Ojcu dziecka, Derickowi, synek miał wyślizgnął się z rąk.

Lekarze zbadali dziecko, po czym zorientowali się, że obrażenia, których doznało, nie mogły pojawić się na ciele wskutek upadku. Dziecko zostało poparzone, a w trakcie badania tomografem komputerowym okazało się, że 4-miesięczny bobas miał poważne uszkodzenia mózgu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. Rząd sie przeliczył, nie będzie dodatkowej emerytury. Jest jednak nadzieja dla seniorów

Pracownicy szpitala natychmiast zareagowali

Lekarze, a także personel, który zobaczył poparzone ciało dziecka, natychmiast zareagował. Wezwano funkcjonariuszy, a ci przesłuchali rodziców. Matka zaczęła zeznawać, że ojciec dziecka włożył je do mikrofalówki, a następnie uruchomił urządzenie. Gdy wyjął 4-miesięcznego synka, ten wyglądał tragicznie, ale nie umarł. Postanowili więc zawieźć go na pogotowie. Nikt nie rozumie, co skłoniło ich do tego, aby jednak zrezygnować z zabicia własnego dziecka. Teraz obojgu może grozić wiele lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News