Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko

Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko Źródło: facebook

Tata małego Dawida Żurkowskiego był często widywany w Grodzisku Mazowieckim. Sąsiedzi dziadków chłopca, którzy zamieszkują miejscowość, w której doszło do zaginięcia chłopca, odnieśli się do sprawy, którą żyje cała Polska. Ich reakcje mówią dosłownie wszystko.

Tata Dawida Żurkowskiego był w środę w Grodzisku Mazowieckim, aby odebrać swojego syna i odwieźć go do domu matki w Warszawie. W trakcie ich podróży doszło jednak do czegoś niezrozumiałego i tajemniczego - dziecko zniknęło, a jego opiekun popełnił samobójstwo. Nie da się ukryć, że tragedią tej rodziny żyją wszyscy mieszkańcy, którzy teraz zabrali głos, a ich reakcje mówią wiele. 

Tata Dawida doprowadził do tragedii? Poruszające słowa mieszkańców Grodziska

Według zeznań mieszkańców, mały Dawid był widywany u boku ojca na terenie miejscowości zamieszkiwanej przez swoich dziadków. Bardzo łatwo dało się ich rozpoznać przez charakterystyczną nakładkę na szybę z wizerunkiem jednej z bajkowych postaci, którą uwielbiał mały chłopiec.

- Moja dziewczyna mówiła, że go widziała. To wszystko przez to auto... Ta skoda z Zygzakiem McQueenem na oknie jest bardzo charakterystyczna - powiedział jeden z mieszkańców.

Inny z mieszkańców przyznał, że nie jest w stanie uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w Grodzisku i to w rodzinie, która uchodziła za bardzo spokojną i bezkonfliktową

- Co innego jak znika dorosła osoba, a co innego, jak takie małe dziecko znika i to w taki sposób - stwierdził sąsiad rodziny Dawidka.

Sąsiedzi rodziny chłopca wyrażają jednak głęboko nadzieję, że mimo małego prawdopodobieństwa wierzą w szczęśliwy finał całej historii.

-Trzeba mieć nadzieję. To małe dziecko, przecież całe życie jest przed nim. Wszyscy liczymy, że Dawid się odnajdzie, choć z każdą godziną szanse maleją. Ludzie zaczynają wątpić w człowieczeństwo - stwierdza ze smutkiem rozmówca. 

Ich reakcje mówią wszystko - nikt nie może uwierzyć w tragedię. Każdy ma nadzieję, że 5-latek szybko się znajdzie, a rodzinie uda się uporać z samobójstwem mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkańcy planują własne poszukiwania

Mieszkańcy Grodziska zamierzają sami szukać dziecka i w tym celu już dzisiaj zgromadzą się w celu podjęcia szlaku, który poprzednio był rozpatrywany przez służby. Zachęcała do tego również jedna z mieszkanek na portalu społecznościowym. 

- Wszystkich chętnych do poszukiwań 5-letniego Dawida proszę o przyjście jutro (niedziela) na godz. 11:00 do Parku Skarbków (bliżej wiaduktu). Stamtąd udamy się na Komendę Policji w celu ustalenia szczegółów poszukiwań. Zjednoczmy siły !!! Każda chętna osoba jest mile widziana !!! - napisała Katarzyna Michałkowska na swoim Facebooku, zapraszając do poszukiwań

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News