Tata miał dostać mandat za zbyt ciemne szyby. Ale jak policjant spojrzał na tylne siedzenie, natychmiast zareagował

Tata miał dostać mandat za zbyt ciemne szyby. Ale jak policjant spojrzał na tylne siedzenie, natychmiast zareagował Źródło: .

Tata myślał, że otrzyma mandat przez zbyt ciemne szyby w samochodzie. Gdy policjant spojrzał na tyle siedzenie pojazdu, natychmiast wkroczył do akcji. Dokładnie określił, co kierowca powinien zrobić.

Tata miał zostać ukarany mandatem za posiadanie zbyt ciemnych szyb w samochodzie. Wydarzyło się jednak coś zupełnie innego, po tym, jak policjant spojrzał na tyle siedzenie pojazdu. Funkcjonariusz postanowił interweniować natychmiast. 

Tata czekał już na mandat 

Tata wiózł swoją 3-letnią córeczkę, gdy zatrzymała go policja. Funkcjonariusz zwrócił uwagę na to, że pojazd ma zbyt ciemne szyby. Gdy spojrzał na tylne siedzenie samochodu, postanowił działać natychmiast. Joshua Scaglione wykazał się wzorcowym wypełnieniem służbowych obowiązków.

Kierowca myślał, że dostanie mandat, ale policjant nakazał mu wsiąść do samochodu i jechać za radiowozem. Gdy pojazdy dotarły na miejsce, tata nie krył swojego zaskoczenia i wzruszenia związanego z finałem całej sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wzruszające zakończenie sytuacji 

Okazało się, że LaVonte Dell wiózł swoją córeczkę bez odpowiedniego fotelika, w którym powinny podróżować dzieci. Tata sądził, że poza mandatem za zbyt czarne szyby, otrzyma również karę pieniężną związaną z tym, że 3-latka jeździ w sposób niezgodny z przepisami. 

Policjant postanowił jednak zachować się w tej sytuacji zupełnie inaczej. Najpierw zapytał o to, dlaczego ojciec nie kupił córce fotelika, a gdy padła odpowiedź, że wynika to jedynie z braku pieniędzy, funkcjonariusz wziął sprawy w swoje ręce. Natychmiast udał się do sklepu, żeby sprezentować odpowiednie samochodowe siedzisko dla dziewczynki. Gdy tata ujrzał ten dar od policjanta, nie wiedział, co powiedzieć. Zalał się łzami i bardzo podziękował życzliwemu przedstawicielowi władzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Takie historie zdecydowanie ocieplają wizerunek policji. Często zatrzymania na drodze kojarzą się wszystkim ze złośliwymi interwencjami, podczas których funkcjonariusze czepiają się najmniejszych szczegółów.  W tym przypadku Joshua Scaglione zachował się tak, jak należało. Wykazał się ogromną wrażliwością i empatią. Taki policjant to prawdziwy skarb, a cała komenda może być z niego dumna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł