8-latek w tajemnicy przed tatą i mamą przed operacją poprosił lekarza o 1 rzecz. Niespotykane

8-latek w tajemnicy przed tatą i mamą przed operacją poprosił lekarza o 1 rzecz. Niespotykane Źródło: Facebook/Rick McKie

Tata nie potrafił ukryć wzruszenia, gdy dowiedział się, z jaką prośbą zwrócił się do lekarza przed operacją jego 8-letni syn. Mężczyzna o życzeniu dziecka dowiedział się już po procedurze, która zadecydowała o wszystkim. W tej sprawie zaskakuje również nietypowa postawa lekarza.

Tata małego Jacksona jest częstym gościem w szpitalu. Towarzyszy tam swojemu 8-letniemu synowi, który nie ma szczęścia, jeżeli chodzi o zdrowie. Ze względu na okropne schorzenie chłopiec jest od urodzenia pod ciągłą opieką lekarzy i przeszedł już w swoim krótkim życiu niejedną operację. Ta, którą przeprowadził ten neurochirurg, była jednak wyjątkowa.

Tata nie wiedział, co planuje syn

W mózgu Jacksona wykryto cystę. Sprawie nie pomagał fakt, że chłopiec urodził się z wodogłowiem, czyli schorzeniem, w którym w mózgu gromadzi się płyn mózgowo-rdzeniowy. To właśnie przez to ośmiolatek spędził w szpitalach o wiele więcej czasu, niż powinno jakiekolwiek dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego rodzice starali mu się umilać ten czas na wszystkie możliwe sposoby. Nie dość, że wiernie mu towarzyszyli, to wyposażyli go w pluszowego kompana, Dzidziusia, który nie odstępował go na żadnym kroku leczenia. Często towarzyszy mu też wyjątkowy neurochirurg, Daniel McNeely, który podzielił się na Twitterze wyjątkową prośbą, jaką usłyszał od swojego pacjenta.

Chirurg opowiedział światu o życzeniu chłopca

Daniel McNeely powiedział, że nie miał serca odmówić chłopcu, któremu pomaga od ośmiu lat. Widział wszystkie etapy leczenia, przez jakie przeszedł Jackson i zna go prawie tak dobrze, jak mama czy tata. Zdecydował więc spełnić życzenie chłopca, chociaż znacznie wykraczało poza jego zwykły zakres obowiązków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Jackson, który doskonale już odnajduje się w szpitalu, potulnie przeszedł kolejną ważną operację, ale dopiero gdy chłopiec był już bezpieczny, zaczęło się prawdziwe zadanie neurochirurga. Oczyścił stół operacyjny, przygotował odpowiednie narzędzia i wziął misia chłopca

Jackson zwrócił się bowiem do niego z prośbą o to, aby operacje wraz z nim przeszedł też jego pluszowy kompan. Dzięki temu chłopiec miał poczuć się mniej samotny. Daniem McNeely uznał, że to dobry pomysł, który sprawi, że dziecko poczuje się mniej odosobnione - także teraz pluszak Dzidziuś może pochwalić się kompletem szwów identycznych względem tych, które ma jego właściciel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: newsner

Następny artykuł