Nauczyciele zauważyli, że 12-latka jest w ciąży. Prawda wstrząsnęła lokalną społecznością

Nauczyciele zauważyli, że 12-latka jest w ciąży. Prawda wstrząsnęła lokalną społecznością Źródło: Pixabay/pedroserapio

Tata powinien być wsparciem dla swojej córki. W tym przypadku było jednak zupełnie inaczej. Nastolatka doświadczyła wielu krzywd, a prawda o jej rodzinnych relacjach okazała się wstrząsająca.

Tata powinien być wsparciem dla córki, jednak w wielu przypadkach dzieje się zupełnie inaczej. Historia pewnej 12-latki jest na to najlepszym dowodem. Dziewczyna była wielokrotnie krzywdzona przez swojego ojczyma, który miał być jej troskliwym opiekunem. Mężczyzna wielokrotnie zawiódł jej zaufanie i doprowadził do olbrzymiej tragedii w życiu dziewczyny. Jej dzieciństwo stało się koszmarem.

12-latka z Indii nie skarżyła się. Jej problem dostrzegli dopiero nauczyciele, którzy zauważyli, że dziewczynka ma charakterystycznie zaokrąglony brzuch. Okazało się, że jest ona w ciąży. Na jaw wyszła również druzgocąca prawda na temat jej rodzinnego życia. Jej ojczym, który miał być dla niej jak tata, wielokrotnie ją gwałcił. Dziecko zostało poczęte w wyniku tego skandalicznego czynu.

12-latka zaszła w ciążę, a ojcem dziecka był jej tata. Prawda wstrząsnęła lokalną społecznością

Lokalna społeczność była wstrząśnięta tymi wydarzeniami. Nauczyciele natychmiast poinformowali matkę nastolatki o jej dramatycznej historii. Młoda ofiara gwałtu urodziła dziecko w Rządowym Kolegium Medycznym i Szpitalu w Chandigarh w Indiach. Poród był jednak dla jej organizmu bardzo traumatycznym doświadczeniem. Lekarze określają jej stan jako krytyczny.

Chłopiec, który przyszedł na świat w wyniku gwałtu, najprawdopodobniej zostanie przekazany do adopcji. Nie wiadomo, jak potoczą się losy 12-latki. Śledczy zajęli się już wyjaśnieniem sprawy. Prawda okazała się wstrząsająca. Do wykorzystywania seksualnego dochodziło wielokrotnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sprawca został aresztowany. Indyjskie prawo zaostrza kary wobec przestępców seksualnych

Śledczy bardzo szybko ustalili, że sprawcą brutalnych gwałtów jest ojczym dziewczynki, który miał być dla niej jak tata. Mężczyzna wielokrotnie wykorzystał dziewczynkę w czasie nieobecności matki. Za każdym razem był pod wpływem alkoholu. "Tata" zgwałconej dziewczyny został aresztowany i przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Walka z przemocą seksualną wobec kobiet w Indiach przybrała na sile w 2012 roku, kiedy w miejscu publicznym w Delhi brutalnie zgwałcono i zamordowano studentkę. Od tej pory kary dla przestępców seksualnych w Indiach zostały znacznie zaostrzone. Prawo ustanowione w Indiach bardzo surowo obchodzi się z pedofilami. Za przestępstwo popełnione na dziecku poniżej 12 roku życia grozi kara śmierci.

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Popularne

 

Następny artykuł