Gdy tata zasnął, wszedł do pokoju jego bezbronnych córek i zrobił coś okropnego. Najbardziej przeraża jednak jego tożsamość

Gdy tata zasnął, wszedł do pokoju jego bezbronnych córek i zrobił coś okropnego. Najbardziej przeraża jednak jego tożsamość Źródło: unsplash.com/Sven Brandsma

Tata w najgorszych snach nie przypuszczał, że taka tragedia może dotknąć jego rodzinę. Był kompletnie nieświadomy, kiedy obcy wtargnął do pokoju córek - usnął ze zmęczenia po pełnym emocji rozrywkowym wieczorze. Najgorsze jest jednak to, kim okazał się być sprawca.

Tata nie sądził, że rodzinie może stać się coś złego. Nie przewidział, że akurat ta osoba może być odpowiedzialna za zrobienie tak paskudnej rzeczy. Same dziewczynki nie mogły się bronić - spały, kiedy mężczyzna wszedł do ich pokoju.

Tata niczego nie podejrzewał

Tata pracujący na co dzień w policji umówił się na spotkanie ze swoim kolegą. Pasowało im spotkać się w mieszkaniu ojca nastolatek wieczorem 5 października. Po suto zakrapianym wieczorze, kiedy wszyscy już spali, a gospodarza znużył sen, zaproszony gość szybko odnalazł pokój córek kolegi. Po ciemku zbliżył się do łóżka 13-latki.

Zdecydował się działać delikatnie i po cichu, jednak jego ruchy zbudziły dziewczynkę. Starał się dobrać do jej bielizny, lecz kiedy zaczął mocniej ją obmacywać, ta zerwała się z łóżka i pobiegła do matki. Rodzicielka natychmiast wezwała policję, nie pozwoliła uciec zboczeńcowi. Do domu dziewczynki przyjechali mundurowi ze szczecińskiego Biura Spraw Wewnętrznych, którzy zatrzymali mężczyznę. Zaskakująca jest jednak jego tożsamość.

Tożsamość sprawcy zaskakuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zatrzymanym okazał się być młoszy aspirant Zbigniew J., na co dzień pełniący funkcję kierowniczą w wydziale konwojowym w Szczecinie.

- Policjantowi został przedstawiony zarzut z artykułu 200 paragraf 1 Kodeksu karnego, który przewiduje od dwóch lat więzienia do 12 za obcowanie płciowe, inną czynność seksualną z osobą małoletnią - poinformowała Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Prokuratura za molestowanie małoletniej wnioskowała o tymczasowy areszt dla oskarżonego. Sąd przychylił się do tej prośby i Zbigniew J. został wysłany do aresztu poza Szczecin na 2 miesiące. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Został oczywiście zawieszony w swoich obowiązkach, a także grozi mu całkowite wydalenie ze służby.

- Z informacji, które do mnie dochodziły, to miał różnego rodzaju ciągotki. Chwalił się policjantom, że nagrywał różne filmy o charakterze pornograficznym - powiedział były policjant Marcin Tomczak. Teraz będzie prowadzone postępowanie, czy przełożeni Zbigniewa J. nie zlekceważyli informacji o jego seksualnych upodobaniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł