Syn legendarnego aktora przekazał druzgocące wieści. Jego tata miał wylew krwi do mózgu

Syn legendarnego aktora przekazał druzgocące wieści. Jego tata miał wylew krwi do mózgu Źródło: fot. pixabay.com/vitalworks

Syn przekazał, że jego tata przebywa w szpitalu. Stan zdrowia legendarnego aktora wymagał błyskawicznej reakcji lekarzy. Artysta musiał być natychmiast hospitalizowany.

Jego tata jest już legendarnym aktorem, który na swoim koncie ma dziesiątki ról. Niestety teraz trafiły do nas druzgoczące wieści przekazane przez syna artysty. Na szczęście aktor ma już za sobą najgorszy okres choroby, ale nadal musi być pod obserwacją lekarzy. Obecnie powoli wraca do swojej poprzedniej formy.

Alain Delon jest francuskim aktorem, który wystąpił w całej masie filmów, które zyskały rozgłos nie tylko w jego ojczyźnie. Artysta nie boi się podejmować ról w różnych gatunkach, a jedna z jego ostatnich kreacji to Juliusz Cezar w komedii "Asterix na olimpiadzie".

Syn Alaina Delona poinformował, że jego tata miał wylew do mózgu

Aktor ma już swoje lata i to normalne w jego wieku, że zdrowie zaczyna już trochę niedomagać. W końcu Delon skończył 83 lata, ale nikt nie spodziewał się, że artysta będzie hospitalizowany z powodu udaru mózgu i wylewu. Te przerażające informacje przekazał syn artysty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mój ojciec miał udar mózgu i lekki wylew krwi do mózgu. Był operowany w paryskim szpitalu Pitie-Salpetriere, gdzie przez trzy tygodnie przebywał na oddziale intensywnej terapii - przekazał Anthony Delon.

Rodzina aktora pełniła warty przy jego łóżku na zmianę, aby ten nawet przez moment nie zostawał sam w szpitalnej sali i cały czas czół obecność swoich bliskich. Na szczęście po dosyć krótkim leczeniu w szpitalu, lekarze stwierdzili, że jego funkcje życiowe są w doskonałym stanie, a stan stabilny.

Dzisiaj grzeje: 1. Prowadzący "Familiady" zadał młodej dziewczynie proste pytanie. Nie mógł uwierzyć uszom, gdy usłyszał odpowiedź
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Dzięki temu aktor mógł wrócić do Szwajcarii, ale nie oznaczało to jeszcze powrotu do domu. Aktualnie artysta przebywa w specjalistycznej klinice, gdzie poddawany jest rehabilitacji i powoli wraca do zdrowia. Miejmy nadzieję, że aktor szybko wróci do poprzedniej formy i już niedługo będzie mógł wrócić w pełni sił do swojego domu oraz rodziny.

 - Jako że według lekarzy przebieg jego funkcji życiowych jest doskonały, a stan stabilny, wrócił do Szwajcarii i spokojnie odpoczywa w klinice - dodaje syn aktora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News