Więził, bił i gwałcił własną córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci, po 20 latach stała się najbardziej nieoczekiwana rzecz

Więził, bił i gwałcił własną córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci, po 20 latach stała się najbardziej nieoczekiwana rzecz Źródło: Unsplash/_Mxsh_

Tata więził ją przez 20 lat, a do tego gwałcił i wykorzystywał, trzymając w nieludzkich warunkach. Gdy już nie miała żadnej nadziei, nagle stało się coś kompletnie nieoczekiwanego. Nikt nie mógł przewidzieć takiego obrotu spraw.

Nie ma słów, żeby opisać to, co zrobił jej tata. Mężczyzna uwięził swoją własną córkę, a następnie wykorzystywał ją seksualnie. Ona rodziła mu kolejne dzieci, była kompletnie ubezwłasnowolniona. Wybawienie przyszło niespodziewanie.

Tata więził ją i gwałcił przez 20 lat

32-latka od 12. roku życia była więziona przez ojca na farmie. Przez dwie dekady mężczyzna ją regularnie gwałcił, bił i wykorzystywał. Dzieci, które mu urodziła, mają obecnie kolejno 19, 17, 13 i 11 lat. Pierwsze z nich urodziła jeszcze jako 13-latka. Również jej potomstwo było ofiarą znęcania się przez mężczyznę.

Aby tajemnica nie wyszła na jaw, oprawca zastraszał kobietę, aby ta nie uciekła. Zamykał dwoje jej najmłodszych dzieci w dwóch różnych pomieszczeniach, groził, że skrzywdzi ją i jej potomstwo. W końcu, po 20 latach katorgi, 32-latce udało się wymknąć z potrzasku i zawiadomić policję.

Sąsiedzi o wszystkim wiedzieli, ale nigdy nie zawiadomili policji. Równie skandalicznie zachowała się rodzina sprawcy

- Cały czas mi groził, bez ustanku bałam się o swoje życie. Powiedział, że mnie zabije, jeśli cokolwiek opowiem. Teraz boję się o życie swoje i moich dzieci, ponieważ rodzeństwo mojego ojca zaczęło mi grozić, każą mi wycofać moje zeznania przeciwko niemu. Ich nie interesuje to, co mi się stało - opowiadała roztrzęsiona kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

57-letni murarz, odpowiedzialny za wielokrotne gwałty na swojej córce został aresztowany przez policję. Według wstępnych ustaleń sąsiedzi doskonale wiedzieli, co się działo na farmie mężczyzny, ale nigdy nie złożyli w tej sprawie zawiadomienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Historia wydarzyła się w Arequito w Argentynie. Gdy sprawa trafiła do mediów, mężczyznę nazwano argentyńskim Josephem Fritzl. Zwyrodnialec z Austrii przez 24 lata więził swoją córkę w piwnicy, również wykorzystując ją seksualnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Źródło: RadioZet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News