Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie

Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie Źródło: screen/police.hu/

Tata, mama i maleńki syn szczęśliwie podróżowali, nie zdając sobie sprawy z tego, co wydarzy się już za chwilę. Doszło do potwornego wypadku, z którego mężczyzna oraz chłopiec nie zdołali ujść z życiem. Śledczy badają dokładnie całą sprawę.

Tata i syn zginęli w porażającym wypadku. W ułamku sekundy, sielankowe życie zamieniło się w prawdziwy koszmar, z którym teraz będą musieli zmierzyć się ich bliscy. Na miejscu zdarzenia pracują specjaliści, którzy starają dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. Wiadomo, że kobieta walczy o życie.  

Zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu 

Do potwornego zdarzenia doszło między miejscowościami Szerencs w komitacie (województwie) Somogy i Bodrogkisfalud w komitacie Borsod-Abauj-Zemplen na północnym wschodzie Węgier. 30-letni mieszkaniec województwa śląskiego, jego dwumiesięczny synek oraz żona, podróżowali samochodem osobowym drogą nr 37. Niespodziewanie doszło do zdarzenia z ciężarówką. 

Na miejscu niezwłocznie zjawiła się policja i pogotowie. Ratownicy medyczni rozpoczęli reanimację, jednak już po krótkiej chwili jednoznacznie stwierdzili zgon maleństwa oraz mężczyzny. Podjęli również wstępną akcję ratunkową kobiety, by kilka minut później przewieźć ją do szpitala. Wiadomo, że żona i matka jest w stanie krytycznym, a lekarze nieustannie walczą o jej życie. W mediach nie pojawiły się jeszcze informacje na temat kierowcy ciężarówki, jednak najprawdopodobniej nie doniósł poważniejszych obrażeń.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja bada sprawę 

Na miejscu tragedii nie zabrakło również prokuratury, która od razu zaczęła bliżej przyglądać się sprawie. Śledczy badają każdą z poszlak, chcąc dowiedzieć się, w jaki sposób doszło do wypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

  2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Najprawdopodobniej kluczowe okażą się zeznania mężczyzny prowadzącego samochód ciężarowy, jednak nie wykluczone, że jego stan psychiczny nie pozwala obecnie na przeprowadzenie rozmów. Policjanci będą starali się ustalić, kto jest winnym wypadku. Ruch w stronę drogi nr 37 może być utrudniony, bowiem funkcjonariusze wciąż pracują nie tylko nad usunięciem z jezdni przeszkód, ale przede wszystkim nad zebraniem materiału dowodowego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono wymiary Agaty Dudy! Pospadacie z krzeseł, bo są IDEALNE! 
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co robił wzruszy was do łez
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Źródło: tvpinfo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News