Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce Źródło: Facebook/Edward Schmidt

Tata przeżył prawdziwą traumę, kiedy dowiedział się, że jego ciężarna żona oraz trzech synów zginęło. Gdy dowiedział się jak do tego doszło, załamał się jeszcze bardziej,

Tata do pewnego momentu wiódł szczęśliwe życie. Miał kochającą żonę oraz trójkę synów, a kolejne dziecko było już w drodze. Jednego dnia cały jego świat runął w gruzach.

Tata przeżył najgorsze chwile w swoim życiu. W jednej chwili zginęła cała jego rodzina

Rodzina mieszkała w stanie Illinois (USA). W wakacje żona mężczyzny, Lindsey, zdecydowała się wysłać swoje pociechy na obóz. Załadowała wszystkich do auta, aby dowieźć je na miejsce odjazdu autokaru. Ojca nie było wtedy z nimi. Niestety, w drodze na miejsce doszło do tragicznego wypadku.

Kierujący innym samochodem nie zastosował się do znaku stop i uderzył w auto, którym jechała matka z dziećmi. Najmłodszy, jednoroczny Caleb, oraz dziecko w brzuchu Lindsey, zginęli na miejscu. 4-letni Weston i 6-letni Owen oraz sama kobieta, choć przeżyli uderzenie, to w ciężkim stanie trafili do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się ich uratować. Tymczasem 25-latek, który spowodował wypadek, wyszedł z całej sytuacji cało.

Tata załamał się, gdy poznał rzeczywisty powód wypadku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edward, gdy się o tym dowiedział, kompletnie się załamał. W jednej chwili stracił wszystkie bliskie mu osoby. Jednak gdy policjanci podali mu powód wypadku, nie wiedział co powiedzieć. Okazało się, że sprawca tego tragicznego zdarzenia nie zatrzymał się przed znakiem stop, gdyż pisał SMS-a w trakcie prowadzenia pojazdu.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Lokalna społeczność zdecydowała się wesprzeć przeżywającego dramat mężczyznę i upamiętnić ofiary tragicznego wypadku. W związku z tym na ulicy, na której doszło do incydentu, zawiązali białe wstążki na drzewach, zostawili tam również kwiaty i pluszaki. Ponadto zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć zmagającego się z ciężką traumą Edwarda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Państwowa firma MASOWO przyjmuje do pracy. 4,5 tys. zł do ręki na start
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
  4. Jeśli zaczniesz już dziś zdążysz zrzucić 10 kg do Sylwestra. Ekspresowa i bezpieczna dieta, dzięki której nikt nie oderwie od Ciebie wzroku
  5. Wspaniała wiadomość dla seniorów, mogą dostać nawet o 250 zł więcej. Muszą spełniać tylko jeden warunek

Źródło: Webniusy

Następny artykuł