14-latka wyszła po sok. Jej zmasakrowanego ciała nie rozpoznał nawet tata

14-latka wyszła po sok. Jej zmasakrowanego ciała nie rozpoznał nawet tata Źródło: Unsplash/Eric Ward

Tata był zdruzgotany, gdy odnaleziono ciało jego córki. 14-latka miała ogromne rany i ciężko było w ogóle ją rozpoznać. Dziewczyna wyszła wieczorem z domu tylko po to, aby kupić sobie sok, ale nie wróciła już do mieszkania.

Tata nie mógł uwierzyć, gdy chłopcy powiadomili go o znalezieniu jego córki. 14-latka była poszukiwana przez mieszkańców okolicy, a także policję, bo wyszła z domu wieczorem po sok, ale już do niego nie wróciła. Nikt nie wiedział, co stało się nastolatce. Wkrótce prawda ujrzała światło dzienne. Okazało się, że nastolatkę zaatakowało bardzo niebezpieczne, dzikie zwierzę. Jej ciało wkrótce odnaleziono, ale własny ojciec nie był w stanie rozpoznać córki.

Tata nie rozpoznał twarzy własnej córki. Pozostały z niej tylko strzępy

Ojciec 14-letniej Soni pozwolił wyjść jej wieczorem z domu. Dziewczyna chciała pójść do oddalonego zaledwie o kilka kilometrów od domu sklepu, aby kupić sobie sok. Nie wróciła już jednak do mieszkania, co zaniepokoiło ojca. Wkrótce mężczyzna postanowił powiadomić o sprawie policję. O godzinie 22 rozpoczęto poszukiwania dziewczyny.

Po kilku godzinach natknęli się na nią dwaj chłopcy, którzy zauważyli porozrzucane fragmenty zakrwawionego ciała. Nie wiedzieli, czyje zwłoki odkryli, choć dobrze znali Sonię. Powiadomili policję, która wkrótce przekazała ojcu Soni przerażającą wiadomość - to jego córka.

 - Nie chciałam wierzyć, że to była moja córka, że to jej ciało mam przed oczami - wyznał z wielkim bólem w rozmowie z Daily Mail Sergiej Czerniagow.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

To niedźwiedź pozbawił Sonię życia?

Wkrótce okazało się, że winnym śmierci dziewczyny był najprawdopodobniej miejscowy niedźwiedź, który grasował po okolicznych terenach. O jego istnieniu nie wiedziała rodzina Soni, toteż nikt nie bał się puścić dziewczyny samej w nocy po sok.

Jeśli jednak to nie niedźwiedź, ślady na ciele Soni wskazują, że było to inne, równie silne dzikie zwierzę, które rozerwało szyję Soni, a także zadało jej wiele rozszarpujących ciało na strzępy ciosów. Dziewczyna nie miała szans z ewidentnie wygłodniałym potworem, który, jak twierdzi miejscowy znawca fauny i flory, prawdopodobnie szukał czegoś do jedzenia. Pech chciał, że na miejscu stanęła mu akurat bezbronna 14-latka.

 

  1. Dorota Szelągowska skomentowała aferę pedofilską z ojcem Marii Sadowskiej. Gwiazda TVN sama była ofiarą pedofila, jej słowa MIAŻDŻĄ!
  2. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu