Tata latami wykorzystywał swoje trzy małe córki. Przechwalał się, że "ma fabrykę w spodniach"

Tata latami wykorzystywał swoje trzy małe córki. Przechwalał się, że "ma fabrykę w spodniach" Źródło: screen/TVN Uwaga

Tata mieszkał ze swoimi dziećmi w jednej z polskich miejscowości, z daleka od innych domostw. W wyniku dramatycznej sytuacji wyszło na jaw, co się działo w domu z jego trzema małymi córeczkami.

Tata dziesięciorga dzieci został aresztowany po tym, jak na jaw wyszło, w jaki sposób traktował swoje potomstwo. Policjanci dotarli do sprawy, gdy zaginął 13-letni syn zwyrodnialca. W trakcie śledztwa chcieli wejść do domu, aby dowiedzieć się więcej o zaginionym. Wtedy też dostrzegli niepokojące sygnały.

Tata wykorzystał i więził swoje trzy córki

Policjantki chciały wziąć ubrania zaginionego chłopca, żeby psy mogły znaleźć jego trop. Jednak w domu, w którym mieszkał 13-letni Daniel, znaleźli dziecięcą bieliznę ubrudzoną krwią. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna więził, znęcał się i molestował swoje córki. Po tym odkryciu Krzysztof S. został aresztowany, a dzieci zostały zabrane z domu, w którym przez lata przeżywały gehennę.

Okazało się, że wielodzietna rodzina mieszkająca w Izdebkach (województwo podkarpackie) od dłuższego czasu żyła jedynie z zasiłku 500 plus. W domu panowała skrajna bieda, a ojciec nie opiekował się dziećmi i nie podejmował żadnej pracy.

- Do pracy się nie garnął. Nieraz chwalił się, że on fabrykę to ma w spodniach - opowiadała jedna z okolicznych mieszkanek.

Zwyrodnialec stanie niedługo przed sądem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci mieszkające w tym domu były strasznie zaniedbane. Według relacji jednej z mieszkanek, najmłodsze z nich były wychowane przez psa i jadły z nim z jednej miski. Przez to nie nauczyły się mówić, jedynie szczekały i warczały. Babcia dzieci, mieszkająca niedaleko, zeznaje, że nie wiedziała, co się działo w domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Miała tylko 22 lata, do dziś fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Teraz Krzysztofowi S. grozi więzienie. Choć sprawa wyszła na jaw jakiś czas temu, dopiero w najbliższym czasie ma stanąć przed sądem. Powodem miały być braki w dokumentacji, przez które prokuratura nie mogła postawić mężczyźnie zarzutów. Jeszcze nie jest znany termin pierwszej rozprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: TVN

Następny artykuł