7-latek zapytał, czy może założyć strój księżniczki. Reakcji ojca nikt nie mógł przewidzieć, nagranie podbija internet

7-latek zapytał, czy może założyć strój księżniczki. Reakcji ojca nikt nie mógł przewidzieć, nagranie podbija internet Źródło: instagram.com scottcreates

Tata pewnego dnia usłyszał z ust syna dość kontrowersyjne pytanie. 7-latek zapytał go, czy może założyć wymarzony i upatrzony strój księżniczki. Mężczyzna postanowił nagrać o tym zdarzeniu krótki filmik, o reakcji ojca mówią miliony osób.

Tata wykazał się nie tylko odwagą, ale i poczuciem humoru. Nikt nie mógł przewidzieć jego reakcji, zaskoczył nawet największe autorytety w temacie wychowywania dzieci.

Ojciec 7-latka postanowił sprzeciwić się stereotypom

Syn Scotta Stuarta jest szczęśliwym i zadbanym 7-latkiem, jednak jedna rzecz wprawia w konsternację niektórych rodziców oraz nauczycieli. Chłopiec w ich mniemaniu nie zachowuje się jak zwykły kilkulatek - lubi lalki oraz przebieranki. Według innych osób mały Colin powinien bawić się autkami i klockami.

Scott Stuart, grafik i autor książek dla dzieci, przyznaje, że jego syn już od 3. roku życia miał obsesję na punkcie lalek i animacji. Wszystko po obejrzeniu filmu "Kraina Lodu". Upodobał sobie postać Elsy i nie rozstawał się z jej zabawkową podobizną. Naraził się przez to innym dzieciom, ponieważ zaczęły go wyśmiewać z powodu powszechnie znanego stereotypu: "lalki są dla dziewczynek". Mały Colin coraz częściej zalewał się łzami, dlatego jego tata postanowił coś z tym zrobić. Zaczął od napisania kolejnej książki oraz uświadamiania innych rodziców, że nie powinni wychowywać małych dzieci zgodnie ze sztywnymi stereotypami. Zabawki są dla każdego, bez względu na płeć. Scott Stuart uzyskał jeszcze większy rozgłos dzięki filmowi na popularnej platformie Tik Tok.

Tata zachował się jak prawdziwy bohater

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film, który Scott umieścił na Tik Toku został obejrzany ponad 4,2 miliona razy. Został nagrany tuż po prośbie Colina, który chciał wybrać się do kina, ale przebrany w kostium jego ukochanej Elsy.

- Mój syn chciał się przebrać za Elsę, aby pójść do kina. Powiedziałem, że nie ma mowy, żebyś to zrobił… sam - można dowiedzieć się z nagrania. Tata nie chciał, żeby syn cierpiał i wstydził się przez swoje decyzje. Postanowił dodać mu otuchy i również przebrać się w kostium Elsy. Znalazł sukienkę w swoim rozmiarze, ubrał nawet perukę. Internauci wysłali rodzinie setki głosów wsparcia i zachwytu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej i bolesnej chorobie. Niedługo po jej śmierci zrobił niewyobrażalną rzecz, porusza nawet po latach
2. Majka Jeżowska przyznała się do operacji plastycznych. Wiemy co u siebie poprawiła

- To jest okropnie... wspaniałe. Niesamowite, że dajesz synowi tyle wsparcia, na pewno wyrośnie na mądrego człowieka - napisała internautka.

- Takich rodziców życzę każdemu dziecku na świecie. Colin ma ogromne szczęście - czytamy w kolejnych komentarzach.

@scott.creates

##parenting ##parents ##dadlife ##fatherhood ##kids ##frozen2 ##frozen2 ##elsa

♬ Show Yourself - Frozen 2 - The Blue Notes

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprzedawcy truskawek i czereśni oszukują wszystkich? Ujawniona prawda jest ponura
  2. Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opada
  3. Hańba, gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" chciał siłą wykorzystać swoją babcię. Dopiero po latach ujawniono, co wydarzyło się tuż przed
  4. Ewa Farna w zmysłowym różu. Przepiękna sukienka
  5. Niebywale smutna wiadomość, żona pogrążyła się w żałobie wraz z dziećmi. Potwierdzono śmierć prawdziwej legendy
  6. Syn Zenka Martyniuka znów ma kłopoty. Tym razem sprawa może skończyć się w sądzie, jest komentarz

Źródło: TikTok

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News