Tata zabił małą córeczkę. Słowa dziewczynki, które napisała przed śmiercią, rozrywają serce

Tata zabił małą córeczkę. Słowa dziewczynki, które napisała przed śmiercią, rozrywają serce Źródło: Pixabay/Alexas_Fotos

Tata nie miał litości - zabił swoją zaledwie 8-letnią córkę. Dziewczynka przed śmiercią napisała rozrywający serce list, który obiega teraz internet jako przestroga przed nadużywaniem alkoholu.

Tata 8-latki miał od dłuższego czasu problemy z alkoholem. Jak to często w takich sytuacjach się zdarza - jego żona oraz córka szybko stały się ofiarami przemocy domowej. W końcu doszło do tragedii i mężczyzna zabił swoją małą córeczkę. Ta na krótko przed śmiercią napisała chwytający za serce list.

Tata krzywdził swoją córkę, zrozpaczona napisała list

8-latka napisała list do osoby, którą w tytułuje jako "Jack". Chodzi oczywiście o słynnego producenta whiskey "Jack Daniels". W tekście w typowo dziecięcych słowach wyjaśniła, w jak fatalnej sytuacji znajduje się razem z matką i jak bardzo uzależnienie ojca od alkoholu zniszczyło ich rodzinę.

- Drogi Jack. Nie mów tacie, że napisałam ten list. Mógłby się złościć na mnie. Mama powiedziała, że nie powinniśmy nienawidzić. Ale ja nie umiem inaczej. Muszę cię prosić o przysługę: zniknij z naszego życia. Tata stracił pracę z twojego powodu. Musieliśmy sprzedać dom, aby móc opłacić rachunki. Bez pracy nie było pieniędzy na jedzenie dla mnie i dla mamy. Mogę powiedzieć, że mama wiele razy była głodna, bo dawała mi coś, abym mogła zjeść - pisała dziewczynka.

Ojca nie było w najważniejszych chwilach dla córki. W końcu zaczął ją bić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy przewróciłam się na rowerze, bardzo potrzebowałam taty. Ale on był z tobą. Nie pozwoliłeś mu nawet przyjść na koniec mojego roku szkolnego czy na pokaz tańca. Byłam bardzo smutna z tego powodu. Gdy tata cię poznał, nie przychodził do domu przed północą. Co ty tam wyprawiałeś? Zaczął ranić mamę na początku słowami, później użył paska, musiałyśmy schować się u sąsiadów, w przeciwnym razie by nas dopadł. Kiedy trochę podrosłam, bił mnie tak jak worek treningowy, gdy niszczyłam zabawki - pisała dziewczynka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych

W końcówce listu prosiła także, żeby wrócił "dawny tata" z którym jego partnerka brała ślub. List dziewczynki, który napisała niedługo przed śmiercią, zaczął obiegać internet. Został wykorzystany na rzecz kampanii przeciwdziałającej alkoholizmowi, aby pomóc niektórym się opamiętać. Świadomość, że dziecko zostało zamordowane niedługo po napisaniu listu, nadaje mu jeszcze większą moc.

 

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł