Tragedia na zachodzie Polski. Ojciec nie żyje, mama i dzieci walczą o życie

Tragedia na zachodzie Polski. Ojciec nie żyje, mama i dzieci walczą o życie Źródło: wikimedia

Tata został znaleziony nieprzytomny przez jednego ze swoich synów, który szybko zaalarmował sąsiadów. Wydarzyła się ogromna, rodzinna tragedia, która wstrząsnęła całą okolicą.

Tata, kładąc się spać, nie mógł przewidzieć, że już nigdy się nie obudzi. Rano 15-letni syn zaalarmował służby oraz najbliższą sąsiadkę, że jego rodzice są nieprzytomni i pilnie potrzebują pomocy.

Rodzinna tragedia w bloku

Tragedia wydarzyła się najprawdopodobniej we wtorek 3 marca. 15-letni chłopiec podniósł alarm, gdyż nad ranem znalazł swoich rodziców nieprzytomnych. W bloku w Miękini, bo właśnie tam miała miejsce ta tragedia, to sąsiadka pierwsza zaczęła udzielać pomocy poszkodowanym. Została ona zawołana przez spanikowanego chłopca. Niestety mimo usilnych prób ratunku, 48-letni mężczyzna zmarł, a jego zgon został stwierdzony już na miejscu przez przybyłą załogę pogotowia ratunkowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Ofiar mogło być zdecydowanie więcej, gdyż powodem zgonu mężczyzny było najprawdopodobniej zaczadzenie. W związku ze stanem zdrowia oraz objawami do szpitala na hospitalizację przewieziono żonę zmarłego mężczyzny, ich 15-letniego syna, 34-letnią sąsiadkę oraz drugiego syna, którego w czasie zdarzenia nie było co prawda w domu, ale również uskarżał się na dolegliwości. Wszyscy pozostają pod stałą opieką lekarzy, a ich stan jest monitorowany. Okoliczności całej sytuacji badają biegli pod nadzorem prokuratora oraz policjanci. Z oczywistych względów ciało zmarłego mężczyzny zostało skierowane na dokładniejsze badania sekcyjne.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek skoczków narciarskich. Są ofiary śmiertelne
2. "Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" został ojcem. Znamy płeć dziecka

Cichy zabójca

Rodzinny dramat, który się wydarzył jest kolejnym dowodem na to, jak niebezpieczny jest dla nas czad. Ten bezwonny i bezbarwny gaz jest dla nas praktycznie zupełnie nie do wykrycia, a objawy bardzo łatwo pomylić ze zmęczeniem, na które wszyscy narzekamy. Dlatego tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w czujniki, które w porę zaalarmują nas o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Pomimo tak wielu kampanii społecznych nadal jest to bagatelizowany przez wielu temat. Grupa ryzyka to domy, które korzystają z dodatkowych źródeł ogrzewania. I pomimo że obecnie temperatura nie spada poniżej zera to nawet najmniejsze ilości czadu wydobywającego się z nieszczelnych pieców są dla nas zabójczo niebezpieczne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  2. Polka wicemistrzynią świata. To już trzeci medal naszej reprezentantki
  3. Skandal z "Królowymi życia". Widzowie są wściekli
  4. Jak zrobić ziemniaki powalające smakiem? Kluczem jest rewelacyjny dodatek, o którym nikt by nie pomyślał
  5. Owczarek niemiecki bez opiekuna pojawił się na komisariacie policji. Niewiarygodne, co się stało chwilę później
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News