Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii

Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii Źródło: Instagram mbrex75

Tata wybrał się z ukochanymi bliźniętami na rodzinną wycieczkę. W mediach społecznościowych mężczyzny pojawiały się urocze zdjęcia ze wspólnego wypadu. Nikt nie spodziewał się tego, że to preludium porażającej tragedii. Chwilę po wykonaniu ostatniej fotografii, cała trójka już nie żyła. Powód tragedii jest wstrząsający.

Mario Bressi był wielkim fanem wycieczek wysokogórskich. Nic więc dziwnego, że swoją pasją od najmłodszych lat zarażał dzieci. Dwunastoletnie bliźnięta, Elena i Diego, świetnie bawili się w towarzystwie ojca i chętnie przystawali na propozycje wspólnych wyjazdów. Tak było także i tym razem. Wspólny wypad w górzyste tereny wydawał się być cudownym pomysłem. Cała trójka świetnie bawiła się, zwiedzając okolicę. Zdjęcia robione przez Mario na bieżąco pojawiały się w jego mediach społecznościowych. Żaden z internautów nie spodziewał się tego, co stanie się chwilę po ich opublikowaniu.

Tata zabrał dzieci na wycieczkę

Tata wrzucił do internetu fotografie, które pozornie nie różnią się od tych, jakie możemy oglądać na Instagramie każdego dnia. Zarówno ojciec, jak i dzieci, mają na twarzach szerokie uśmiechy. Widać, że wędrówka po górach sprawia im wiele radości i lubią przebywać w swoim towarzystwie. Niestety, urocze, rodzinne kadry mają swoje mroczne tło, którego nikt nie jest w stanie się domyślić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwilę po wykonaniu zdjęcia, które tata podpisał kilkoma lakonicznymi słowami: "Z moim dziećmi na zawsze", stała się tragedia. Bliźnięta zginęły z ręki własnego ojca. Matka Eleny i Diego otrzymała od Mario wstrząsającą wiadomość tekstową, w której wyjaśnił, dlaczego dopuścił się tak okrutnego czynu. Na reakcję było już niestety za późno. Zaraz po wysłaniu SMS-a mężczyzna popełnił samobójstwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie jest w stanie sobie poradzić

2. Nie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów

Kobieta natychmiast pojechała na miejsce zdarzenia. Gdy zobaczyła ciała dzieci i byłego partnera, niezwłocznie powiadomiła o wszystkim policję. Funkcjonariusze, którzy badają sprwaę, nie wiedzą jeszcze, czy morderstwo było zaplanowane, czy tata popełnił zbrodnię w afekcie. Wiadomo, że Mario obarczył winą za śmierć dzieci ich matkę. Uważał, że była partnerka jest odpowiedzialna za rozpad rodziny, w związku z czym nie powinna już nigdy przebywać z bliźniętami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  2. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości
  3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Wyjątkowa sytuacja przez całe wakacje
  4. Wydano alerty I i II stopnia. Pół Polski znajduje się w niebezpieczeństwie, najgorzej będzie w jednym województwie
  5. Dodatkowe 500 zł dla emerytów i rencistów? Przełomowa decyzja senatu
  6. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News