Tata przypadkiem przeczytał sms-a w telefonie syna. Natychmiast wezwał policję

Tata przypadkiem przeczytał sms-a w telefonie syna. Natychmiast wezwał policję Źródło: Manuel Del Moral Unsplash.com

Tata nie mógł spodziewać się tego, co odkryje, gdy zajrzy do skrzynki odbiorczej swojego 17-letniego syna. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, ale nie zastanawiał się dwa razy i wiedział, że musi działać. Rodzice wychowujący dzieci wiedzą, jak trudne decyzje trzeba czasem podejmować. Ten mężczyzna stanął przed trudnym wyborem, lecz jak sam przyznaje, nie było innego wyjścia.

Tata nie podejrzewał, co może się kryć wśród SMS-ów na telefonie jego nastoletniego syna i kiedy przeczytał jedną z wiadomości zamarł. Chociaż naruszanie prywatności prawie dorosłego dziecka jest kwestią wyjątkowo sporną, to trzeba przyznać, że w tym wypadku dobrze się stało.

Jako tata marzył o wychowaniu syna na dobrego człowieka

Każdy tata pragnie być dumny ze swojego syna i przeważnie widzi w nim swoje odbicie. Wychowując młodego człowieka stara się przekazać mu cenne wartości, tak by kierował się nimi w życiu i był powodem do dumy dla swojej rodziny. Tym bardziej to co odkrył w telefonie swojego syna musiało zaboleć Jonathana Evansa z Pontypool w Południowej Walii. To właśnie on, tata wraz z matką dokonali mrożącego krew w żyłach odkrycia. Żaden rodzic nie chce dowiedzieć się o swoim dziecku takich rzeczy, ale ich reakcja może zaskoczyć wiele osób. Mimo silnych więzów rodzinnych postanowił powiadomić o wszystkim policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dowiedzieli się o synu strasznej rzeczy

Jonathan nigdy nie podejrzewał, że jego syn zdolny jest do podobnej rzeczy. Kiedy w styczniu 2019 wraz z żoną postanowił sprawdzić skrzynkę odbiorczą w telefonie swojego nastoletniego dziecka odkryli SMS-a, z którego jasno wynikało, iż 17-latek dopuścił się gwałtu na studentce. Dziewczyna nie zgłosiła tego faktu na policję, lecz kiedy tata chłopaka poznał prawdę natychmiast zmusił go do oddania się w ręce organów ścigania. Nie ukrywał, że nie była to łatwa decyzja, ale nie mógł w swojej opinii postąpić inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy szczepionka na COVID-19 w Polsce będzie obowiązkowa? Jest ostateczne stanowisko Ministerstwa Zdrowia

2. Przez tydzień piła sok z buraków. Efekty okazały się zaskakujące

Poniesie karę za swoje przestępstwo

- Było to dla nas trudne i doprowadziło do wielu kłótni, ale postąpiłbym tak samo, ponieważ był to mój moralny obowiązek - powiedział cytowany przez portal Webniusy tata gazecie Daily Mirror. Teraz grozi mu dwa lata poprawczaka i pozostaje mieć nadzieję, że wyciągnie z pobytu tam wnioski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  2. Jego poprzedni pojedynek oglądał cały świat. Mini Majk przygotowuje się do kolejnej walki Fame MMA?
  3. Zapadła niespodziewana decyzja sądu ws. zabójcy Adamowicza. Polacy w ogóle się nie spodziewali się
  4. Pierwszy sukces nowego sposobu leczenia COVID-19 w Polsce. Pacjent opuścił właśnie szpital
  5. O co chodzi? Firmy energetyczne wystawiają wyższe rachunki w związku z epidemią i pracą zdalną
  6. Oświadczenie majątkowe Łukasza Szumowskiego. Nie do wiary, co znajduje się w jego domu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News