Skandal po "Tańcu z gwiazdami". Wśród zaproszonych zabrakło ważnej postaci, ostro skomentował decyzję stacji

Skandal po "Tańcu z gwiazdami". Wśród zaproszonych zabrakło ważnej postaci, ostro skomentował decyzję stacji Źródło: Instagram/Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami w miniony piątek świętował 100 odcinek swojego show. Zaproszonych zostało wiele gwiazd i tancerzy, jednak jedna z czołowych postaci tanecznego programu nie pojawiła się. W ostrych słowach skomentowała decyzję stacji.

Taniec z gwiazdami od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Początkowo transmitowany przez stację TVN program taneczny został przechwycony przez Polsat. W miniony piątek hucznie obchodzono 100. odcinek show. Wiele gwiazd i tancerzy, którzy brali udział w show, zostało zaproszonych do uczestnictwa w jubileuszu. Niestety, pominięto jednego z ważniejszych postaci formatu. Niechciany gość postanowił odnieść się do tej sprawy. 

Taniec z gwiazdami zaprosił wiele sławnych osób

Na wyjątkowy jubileusz telewizja Polsat postanowiła zaprosić gwiazdy i tancerzy, którzy brali udział w tanecznym programie. Wśród gości pojawili się m.in. Beata Tadla, Aneta Zając, Cleo, Ewelina Lisowska, Julia Wróblewska, Rafał Maślak, Joanna Moro, Olga Kalicka i wielu innych. Cały odcinek obfitował w niespodzianki, jednak nie obyło się również bez małego skandalu. Jeden z zasłużonych tancerzy nie otrzymał zaproszenia. 

Ważna postać nie dostała zaproszenia od stacji Polsat

Tancerz Żora Korolyov był związany z Tańcem z Gwiazdami przez sześć edycji. Swoją przygodę z programem rozpoczął jeszcze w TVN, a później w telewizji Polsat partnerował Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit oraz Martynie Kupczyk. Mimo iż tancerz był lubiany przez publiczność, to jednak on sam nie najlepiej wspomina swój udział w tanecznym show. Korolyov postanowił także odnieść się do piątkowej sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czy ktoś wie dlaczego nie dostałem zaproszenia na jubileuszowy odcinek Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami? I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich ostatnich szopkach ale sam fakt. Moi obrażalscy, prawda boli - napisał na swoim profilu na Facebooku Żora Korolyov. 

W komentarzach pod postem tancerza rozpoczęła się żarliwa dyskusja. Większość z nich nie polecała tancerzowi roztrząsać tego tematu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez 10 lat wiodła szczęśliwe życie z mężem. Nie wiedziała, że to poszukiwany morderca
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

- Żora, nie ciągnij tego tematu, naprawdę - napisał jeden z internautów. 

- Nie ma sensu tego ciągnąć. Pisząc to pokazujesz, że Ciebie to boli, że nie dostałeś, a nie sądzę żeby tak było. Jeśli chcesz żeby było o Tobie głośno w mediach, to zrobiłeś dobrze, jeśli chciałeś zrobić to z klasą, to moim zdaniem zrobiłeś źle - dodał kolejny komentujący. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiemy skąd pochodzą pieniądze na "trzynastki". Prawda jest PRZERAŻAJĄCA
  2. Brwi tej dziewczyny wbijają w ziemię. Kiedyś ich nienawidziła, dziś uważa je za atut
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: Pomponik

Następny artykuł