Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wzięła ślub. Jej suknia była zjawiskowa

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wzięła ślub. Jej suknia była zjawiskowa Źródło: .

Taniec z gwiazdami wypromował wiele osobowości polskiego show biznesu. Jedna z uczestniczek tego tanecznego show wzięła właśnie ślub. Fani programu ją pokochali, a teraz razem z nią cieszą się jej szczęściem.

Taniec z gwiazdami rusza już w najbliższy piątek z nową,10 edycją programu. Wśród tańczących gwiazd zobaczymy między innymi Barbarę Kurdej-Szatan, Reni Jusis czy popularną w Internecie piosenkarkę, Magdę Beredę. Program wypromował wiele nowych gwiazd, o których wcześniej słyszało się niewiele. Jedną z nich jest głuchoniema Miss Świata, która właśnie wzięła ślub. 

Taniec z gwiazdami sprawił, że stała się sławna

Przed udziałem w programie niewiele osób wiedziało, kim jest Miss Świata głuchych. Mowa oczywiście o Iwonie Cichosz, która wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" w parze ze Stefano Terrazzino. Wiele osób zastanawiało się, w jaki sposób kobieta będzie tańczyć, skoro nie może usłyszeć muzyki. Kobieta zaskoczyła wszystkich, gdyż świetnie sobie radziła w tanecznym show i była jedną z jego najjaśniejszych gwiazd. Ostatecznie Cichosz i Terrazzino, zajęli w programie drugie miejsce, przegrywając walkę o kryształową kulę z Natalią Szroeder i Janem Klimentem.

Iwona Cichosz spełniła swoje marzenie

Miss Świata Głuchych 2016, a obecnie aktorka serialu "Leśniczówka", od zawsze marzyła o pięknym ślubie. Jej wybrankiem serca okazał się Norweg, Truls S. Yggeseth, który również jest niesłyszący. Mężczyzna wspierał swoją kobietę i kibicował jej, gdy walczyła o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". Para jest bardzo ze sobą szczęśliwa i od dawna myślała o pięknym ślubie. Ich marzenie właśnie się spełniło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para wzięła ślub w Polsce, w Sosnowej Osadzie. Cichosz wyglądała przepięknie, a jej suknia była zjawiskowa. Gwiazda wstawiła zdjęcie z uroczystości na swojego Instagrama. Napisała po angielsku - zrobiliśmy to. Fani obsypali ją lawiną ciepłych komentarzy. Gratulacje swojej koleżance złożył również Stefano Terrazzino.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Cichosz przyznała, że marzy o dziecku i nie boi się, że tak jak ona i partner będzie niesłyszące. Uważa, że będąc głuchoniemym, piękno świata jest jeszcze bardziej zwielokrotnione. Życzymy parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram/ Iwona Cichosz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

źródło: Instagram

Następny artykuł