Wygrała Taniec z Gwiazdami! I nagle zniknęła

Wygrała Taniec z Gwiazdami! I nagle zniknęła

"Taniec z Gwiazdami" i zwycięstwo w programie w parze z Rafałem Mroczkiem przyniosło jej ogólnopolską sławę. Później na dobre zniknęła ze świata show-biznesu. Jak dziś radzi sobie gwiazda, którą pokochali widzowie?

"Taniec z Gwiazdami" rozkochał w sobie Polaków już w pierwszej edycji. Wielu z nas pamięta także trzecią z nich oraz spektakularny sukces Rafała Mroczka. Aktor tańczył wówczas w parze z Anetą Piotrowską, która zdobyła gigantyczne uznanie widzów. 

Wygrała "Taniec z Gwiazdami" i zniknęła. Jak radzi sobie Aneta Piotrowska?

Ich relacja wyszła poza taniec. Tancerka była związana z Mroczkiem przez rok, o czym rozpisywały się wówczas wszelkie tabloidy. Związek niestety ostatecznie nie przetrwał, a o Piotrowskiej wszyscy nieco zapomnieli.

Dla Piotrowskiej "Taniec z gwiazdami" był jedną z ciekawszych przygód życia. Wcześniej przez lata prowadziła intensywne życie tancerki w Londynie, czy Hongkongu. Nagle przyszła decyzja - zgoda na udział w raczkującym, ale zdobywającym ogromną popularność show w polskiej wersji.

- Był 2006 rok. Zatańczyłam w dwóch edycjach programu, w tym jedną wygrałam, z Rafałem. Potem jeszcze ruszyliśmy w trasę taneczną z uczestnikami TzG, to był wtedy najpopularniejszy program rozrywkowy w naszym kraju - opowiada po latach Piotrowska w rozmowie z "Onetem".

Z trudem nawiązuje do relacji z Rafałem Mroczkiem. Przyznała, że był jej pierwszą wielką miłością. Cena tej relacji była jednak zbyt wielka. Rozchwytywani w prasie nie przetrwali tej próby, poróżniając się na dobre.

- Zakochałam się. To był mój pierwszy poważny związek. Bardzo go przeżywałam, podobnie jak nasze rozstanie. Byliśmy razem przez rok, ale media nie dawały nam spokoju. Nie da się utrzymać zdrowej relacji w takiej atmosferze. Bolały mnie plotki, niepochlebne komentarze - opowiedziała była tancerka.

Wtedy poczuła, że show-biznes to nie są jej klimaty. Po roku bycia w centrum zainteresowania zniknęła. Wróciła na jedną edycję "Tańca", ale szybko odpadła z show. Później wystąpiła również w brytyjskim odpowiedniku "TzG".

Dziś jak twierdzi, że jest już innym człowiekiem. Na co dzień samotnie wychowuje córkę, nie traci jednak nadziei, że wychowawstwo uda się jej połączyć z zajęciami na scenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uświadomiłam sobie, że tęsknię za sceną. Czyli powinnam stworzyć własne studio z salą do treningów. Po drugie, brakuje mi świateł, kolorów. Zaczęłam badać niebanalne rozwiązania i trafiłam na światłoterapię. Po trzecie, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki - wyznała w rozmowie z Onetem.

Wielka scena siłą rzeczy idzie w parze ze sławą. Czy drugie wejście do tej samej rzeki przyniesie jej oczekiwane rezultaty? Być może będziemy mogli przekonać się o tym już niedługo.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News