Widzowie Polsatu nie mogą uwierzyć w to, co właśnie stało się na antenie. Skandal w "Tańcu z gwiazdami"

Widzowie Polsatu nie mogą uwierzyć w to, co właśnie stało się na antenie. Skandal w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: Pikio.pl

Taniec z gwiazdami wstrząsnął widzami. Fani produkcji nie mogą uwierzyć w to, co właśnie stało się w programie. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się dosłownie nikt.

Taniec z gwiazdami to ulubiony program widzów stacji Polsat. Produkcja, szczególnie w ostatnich odcinkach, zgromadziła przed telewizorami setki tysięcy fanów, którzy obserwują poczynania uczestników. Ci już niedługo zatańczą w finale, w którym będą konkurować o główną nagrodę.

Dzisiaj w programie doszło do sytuacji, której nikt się nie spodziewał.. Szokujące zdarzenie miało jednak miejsce na oczach milionów fanów.

Taniec z gwiazdami zszokował widzów. Podczas dzisiejszego odcinka doszło do sytuacji, które nie spodziewał się nikt

Podczas odczytywania wyników głosowania widzów przez Paulinę Sykut-Jeżynę, a także Krzysztofa Ibisz publiczność niemal zemdlała z wrażenia. Do finału dotarł Gimper, a Tamara i Rafał, głosem widzów, opuścili program. W ten właśnie sposób Tomasz Działowy razem ze swoją partnerką - Natalią Głębocką, stanowią drugą parę, która dotarła do wielkiego finału "Tańca z gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To wyjątkowo niespodziewane zakończenie odcinka programu stacji Polsat, bowiem nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. W Internecie obecnie aż huczy od komentarzy internautów, którzy niemal na każdym kroku hejtowali taniec Tomasza Działowego.

 - Przecież on nie umie tańczyć. Ale cyrk - stwierdza użytkownik w swoim wpisie.

 - To niesprawiedliwie. Powinna przejść Tamara. Zdecydowanie - żali się fanka "Tańca z gwiazdami".

Tymczasem los sprzyja młodemu celebrycie, który teraz zmierzy się w finale z pozostałymi - w tym między innymi z Joanną Mazur.

Większość użytkowników sieci obstawiała za Tamarą Gonzalez-Pereą i Rafałem Maserakiem, którzy prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności i z odcinka na odcinek zaskakiwali jurorów. Zdaniem wielu prezentowali o wiele wyższy poziom umiejętności niż Tomasz Działowy. Tymczasem najwyraźniej młody youtuber jest przez widzów bardziej lubiany, co widać było szcególnie w poprzednich odcinkach, gdy zdobył ze swoją partnerką miażdżącą przewagę głosów nad konkurentami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski aktor ma zmasakrowaną twarz pokrytą krwią i siniakami. Fani są przerażeni, boją się o jego życie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Facebook / Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News