To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki "Tańca z Gwiazdami"

To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki "Tańca z Gwiazdami"

Polscy celebryci coraz częściej decydują się na nienagłaśnianie swojego życia prywatnego. Podobnie postępowała gwiazda programu "Taniec z gwiazdami", która specjalnie zniknęła z show-biznesu chcąc ukryć swoją ciążę. Teraz opublikowała zdjęcia swojej rodziny.

Omenaa Mensah jest polską reporterką i prezenterką telewizyjną związaną z kanałami grupy TVN. Najczęściej mogliśmy ją podziwiać w roli pogodynki, ale ma na swoim koncie również własne  programy między innymi "Kuchnia czynna całą dobę". W 2007 roku wzięła również udział w popularnym programie "Taniec z gwiazdami", gdzie wraz ze swoim partnerem zajęli 6 miejsce.

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" ujawnia zdjęcia z rodziną

Celebrytka bardzo rzadko chwali się w mediach swoim życiem prywatnym oraz swoją rodziną. Na jej mediach społecznościowych również ciężko znaleźć zdjęcia jej dzieci czy aktualnego partnera. Doszło nawet do tego, że Omenna Mensah ukrywała przed wszystkimi swoją drugą ciążę, na jakiś czas całkowicie znikając ze świata show-biznesu. Teraz celebrytka zaprezentowała nam zdjęcia ze swoich rodzinnych wakacji, na które wybrała się ze swoim partnerem Rafałem Brzoską oraz swoim młodszym dzieckiem. Szczęśliwa rodzina wspólnie odpoczywa teraz w Szwajcarii, gdzie relaksują się podczas wspólnych spacerów i wspinaczek górskich. Oczywiście ze względu na wiek pociechy, para nie zabiera go na górskie wypady. Internauci są wprost zachwyceni jej zdjęciami z rodziną, szczególnie że jest to dosyć niespotykany rarytas, jeżeli chodzi o gwiazdę programu "Taniec z gwiazdami". Czyżby Omenaa Mensah zdecydowała się już na dobre wraz z rodziną zagościć w świecie mediów. Zdecydowanie nie zrobi tego tak nagle, jak mogliby oczekiwać fani, jednak zapewne w niedalekiej przyszłości coraz częściej będziemy mogli ją podziwiać wraz z najbliższymi. fot. instagram.com/@omenaamensah fot. instagram.com/@rbrzoska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  2. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  3. Tłum zamęczał zwierzęta na śmierć. Karma wróciła, 5 osób rannych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News