Finał Tańca z Gwiazdami odbił się na jej rodzinie. Dominka Tajner w nie lada opałach

Finał Tańca z Gwiazdami odbił się na jej rodzinie. Dominka Tajner w nie lada opałach Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

"Taniec z gwiazdami" dobiegł końca. Finałowy odcinek programu, do którego zaproszono wszystkich uczestników, którzy brali udział w tegorocznej edycji produkcji Polsat, na długo zapamiętają widzowie stacji. Z pewnością wspominać go będzie także Dominika Tajner, która miała przez odcinek sporo problemów.

"Taniec z gwiazdami" dla Dominiki Tajner był trudnym czasem. Nie dość, że odpadła z programu bardzo wcześnie, to po powrocie do domu otrzymała od męża papiery rozwodowe zamiast słów pocieszenia.

To nie koniec problemów, które przysporzyła celebrytce produkcja Polsatu, bowiem Dominika Tajner nie miała lekko także po finałowym odcinku, z powodu którego nadal jest jej pewnie głupio.

Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" spóźniła się na wesele ojca

Dominika Tajner podczas finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała świetną choreografię, która podsumowała jej dotychczasowe uczestnictwo w programie. Zdaniem użytkowników Facebooka celebrytka zdecydowanie odpadła z programu zbyt wcześnie. Niektórzy umiejętności gwiazdy oceniają bardzo wysoko uważając, że z takim talentem powinna znaleźć się co najmniej w półfinale. Niestety, nie miała zbyt wiele szczęścia zarówno w trakcie trwania programu, jak i po programie, gdy mąż oświadczył, że chce rozwodu.

Finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" trwał do późnych godzin wieczornych, a Dominika Tajner dobrze bawiąc się na planie programu prawdopodobnie zapomniała o weselu swojego ojca - Apoloniusza Tajnera, który tego dnia ożenił się z piękną i 36 lat młodszą partnerką. Tajner spóźniła się na wesele, na które według "Super Expressu" dotarła dopiero o godzinie 22:00.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele trwało do białego rana, a pan młody "nie odstępował swojej młodszej partnerce"

Jak donosi Super Express wesele było piękne, a goście (wśród których był między innymi Adam Małysz), bawili się świetnie. Panna młoda w zniewalającej sukni ślubnej tańczyła u boku świeżo upieczonego męża.

 - Podczas imprezy brylował pan młody. Najpierw osobiście witał wszystkich gości, potem wznosił z nimi toasty, no i był najbardziej rozchwytywaną osobą na parkiecie. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego szalał niczym nastolatek, a swoją zrywnością i świetną kondycją nie odstępował 36 lat młodszej partnerce - donosi Super Express.

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł