Gimper właśnie wymyślił prosty sposób na wygranie TzG. Upokorzy i poniży jurorów, już trzęsą portkami

Gimper właśnie wymyślił prosty sposób na wygranie TzG. Upokorzy i poniży jurorów, już trzęsą portkami Źródło: youtube.com/Tomasz 'Gimper' Działowy

"Taniec z Gwiazdami" i jego tegoroczna decyzja pozostawiają naprawdę wiele do życzenia. Od występu Żyły, po wyskoki Gimpera, który postanowił wymyślić kolejną rzecz, która zagwarantuje mu wygraną. Znając jego popularność w internecie i liczbę fanów, jest to prawdopodobne.

"Taniec z Gwiazdami" - aby wygrać, należy grać nieczysto? Takie rozwiązanie wybrał znany youtuber. Wiadomym jest, że tancerze wraz z gwiazdami mogą korzystać z różnych źródeł proszenia o głosy SMS-owe w finale, ale obietnice Gimpera to już gruba przesada. Internauci są podzieleni, a niektórzy mają tego powoli dość.

"Taniec z Gwiazdami" - kontrowersje wokół finału

Tomasz Działowy, bo takie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem, rzucił kolejną kartę przetargową. By tylko wygrać finał jest zdolny do obrażenia jurorów. Oczywiście już po wygranej. Czy to moralne zagranie? Internet "łyka" wszystko, największe kontrowersje i podobnie jest teraz. Gimper dobrze o tym wie, mimo, że jakiś czas temu opublikował film, że dojrzał do wszystkiego i usunął "infantylne" produkcje ze swojego kanału. A co obiecał widzom?

Należy pamiętać, że w finale liczą się jedynie głosy widzów. Oceny jurorów nie mają większego znaczenia. Otrzymanie trzech dziesiątek czy trzech jedynek nic nie zmienia. Gimper postanowił więc działać - ma wielką grupę internautów o różnym przekroju wiekowym, którzy staną za nim murem.

"Hajsownicy" to grupa na Facebooku zrzeszająca jego fanów. Często można dostać tam bana, dlatego jeśli wygra, youtuber postanowił za SMS-y odblokować wszystkich, którzy takiego bana dostali. Wystarczy wysłać potwierdzenie wysłania SMS na Działowego.

Drugą rzecz jaką zaproponował, to nagranie dissu na jurorów tanecznego show. Jeśli wygra, to opublikuje na swoim kanale film, który obrazi oceniających jego wszystkie tańce. Niektórzy nie wiedzą nawet, jak to komentować...

Każdy może znaleźć się na billboardzie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzecia rzecz jest równie dyskusyjna co druga. Gimper obiecał, że po wygranej wykupi spory billboard przy jednej z warszawskich ulic. Umieści na nim zdjęcia fanów, który pod specjalnym hasztagiem #muremzagimpurem go wspierali. Z uwagi na to, że "fejm" jest teraz ważny wśród nastolatków, można być pewnym, że posypią się SMS-y na yotubera. W końcu każdy chciałby, żeby jego wizerunek był na wielkim billboardzie.

Finał programu już w piątek. Wtedy okaże się, czy wygra Gimper wraz ze swoją armią czy utalentowana Joanna Mazur.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News