Historyczna kompromitacja w TzG! Uczestnikowi pomyliły się programy

Historyczna kompromitacja w TzG! Uczestnikowi pomyliły się programy Źródło: YouTube - Polsat

"Taniec z gwiazdami" dzisiejszego wieczoru wywołał ogromne kontrowersje za sprawą występu jednego z uczestników, Widzowie zastanawiają się, co mężczyzna miał na myśli, gdy zdecydował się na bardzo kontrowersyjny ruch podczas swojego tańca.

"Taniec z gwiazdami" regularnie przyciąga ogromną widownię. Ludzie z całej Polski są zainteresowani poczynaniami celebrytów na parkiecie po długim czasie spędzonym na treningu ze znanymi tancerzami. Nie obyło się bez występów, które wywołały wielkie dyskusje wśród oglądających. Stało się tak również po jednym z dzisiejszych występów. Był on wyjątkowo nietypowy i doprowadził do wielkiego zamieszania.

Wszystko za sprawą tańca w wykonaniu Pawła Dudka, bardziej znanego pod pseudonimem Czadoman. Wykonawca disco polo występuje w programie wraz z Waleriją Żurawlewą. Kobieta wielokrotnie występowała w programie, jednak pierwszy raz miała okazję zatańczyć z muzykiem cieszącym się tak dużą popularnością. Ich ostatni taniec doprowadził do nietypowej sytuacji.

Uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" zaliczył kompromitację

Wokalista zatańczył tango wraz ze swoją partnerką, a orkiestra zagrała piosenkę Budki Suflera "Takie tango". Widzowie byli wyjątkowo zaskoczeni, gdy okazało się, że wokalista znany z wykonywania muzyki disco polo wziął mikrofon i zaśpiewał pierwszą zwrotkę utworu, nie przerywając swojego występu. Niemal od razu pojawiły się głosy, że jurorzy krytycznie ocenią ten występ.

Zdania krytyki wydają się słuszne. Internauci pisali, że uczestnikowi najwyraźniej pomyliły się programy i myśli, że występuje w "Jak oni śpiewają", lecz "Taniec z gwiazdami", a tak naprawdę to powinien skupić się na tańcu. Wydawało się również, że po takiej ocenie występu przez fanów jurorzy będą bezlitośni, na co przygotowani byli widzowie.

Okazało się jednak, że oceniający wypowiadali się o celebrycie bardzo pozytywnie. 

- Naprawdę pięknie naśladowałeś Krzyśka Cugowskiego, co do tańca też nie mam zastrzeżeń. Aż dziwne! Nie wiem co dziewczyny powiedzą, ale ja jestem za - wypowiedział się Andrzej Grabowski, opisując taniec mężczyzny.

"Taniec z gwiazdami" znów wywołuje dyskusje

- Ja byłam zaszokowana, że masz aż tak dobry głos. Wiesz, jednak disco polo kojarzone jest z głosem dobrym, ale nie z najwyższej półki - powiedziała nieoczekiwanie Iwona Pavlović, chwaląc talent wokalny Czadomana i jego dobry dyspozycję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteś mistrzem w pocieszaniu. Tańczyłeś i śpiewałeś pięknie na początku. Byłeś na czasie cały czas, było bardzo fajnie - chwaliła występ Ola Jordan.

Wygląda więc na to, że tym razem opinie widzów i internautów nie pokryły się z tym, co mówili jurorzy. Tym razem to Pavlović, Grabowski i Jordan okazali wyrozumiałość wobec pomysłu piosenkarza i postanowili dobrze ocenić jego występ. Para otrzymała 20 punktów od jurorów "Tańca z gwiazdami"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Następny artykuł