Wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", dziś wygląda zupełnie inaczej. Poznajecie ją?

Wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", dziś wygląda zupełnie inaczej. Poznajecie ją? Źródło: YouTube - Polsat

Taniec z Gwiazdami to jedna z bardziej kontrowersyjnych produkcji Polsatu - szczególnie w tej edycji. Wszystko z powodu Justyny Żyły, która w mediach swoimi wystąpieniami wywołała dosłownie burzę. Nie inaczej jest także w przypadku innej gwiazdy, która w programie brała udział dawno temu. Obecnie nie przypomina już siebie z dawnych lat. Zmieniła się nie do poznania. Będziecie w szoku.

Taniec z Gwiazdami to produkcja, która gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Niegdyś w programie wzięła udział popularna celebrytka, o której głośno rozpisywały się media w całej Polsce. Showbiznes jednak całkowicie o niej zapomniał. Po latach jednak tabloidy znowu rozpisują się o uczestniczce starej edycji "Tańca z Gwiazdami". Internauci nie mogli uwierzyć, że przeszła tak diametralną metamorfozę ciała.

Uczestniczka programu Taniec z gwiazdami przeszła metamorfozę. "Nie wygląda to zbyt dobrze"

Tamara Gee, czyli inaczej Isis Gee, to Polska celebrytka, której kariera jeszcze kilka lat temu rokowała nadzwyczaj świetnie. Szczególną popularność zdobyła, gdy w 2008 reprezentowała Polskę na Eurowizji. Choć nie udało jej się osiągnąć sukcesu to jednak otworzyło jej to drogę do sławy, a także pozwoliło zdobyć wiele kontaktów z wpływowymi ludźmi z branży.

Szansy tej jednak nie wykorzystała. Nieoczekiwanie zdecydowała, że wyjeżdża do USA w poszukiwaniu szczęścia. W międzyczasie postanowiła popracować nad swoim wyglądem. Rozpoczęła od kilku niewielkich zabiegów medycyny estetycznej, które to miały podkreślić jej atuty, a także zniwelować niektóre pomniejsze wady. Na kilku zabiegach jednak się nie skończyło. Tamara poddała się wielu operacjom, które w znacznym stopniu powiększyły jej usta, biust, a także policzki. Według internautów ostateczny efekt nie jest zbyt dla celebrytki korzystny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Przesadziłaś. Naprawdę, przesadziłaś - czytamy krótki komentarz na jednym z portali.

 - Nie powinnaś była poddawać się tylu operacjom - uważa internautka.

 - To Twoje życie, więc nie powinnam się wtrącać, ale uważam, że kiedyś wyglądałaś lepiej. Cieszę się jednak, że teraz akceptujesz samą siebie - poprawnie politycznie skomentowała jedna z użytkowniczek.

Fot. Instagram/TamaraGee

Fot. Instagram/TamaraGee

Fot. Instagram/TamaraGee

  1. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  2. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  3. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci
  4. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  5. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  6. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"

Źródło: Fakt

Następny artykuł