Joanna Mazur była już w swoim nowym mieszkaniu. Zdradziła kulisy tej wizyty

Joanna Mazur była już w swoim nowym mieszkaniu. Zdradziła kulisy tej wizyty Źródło: screen/YouTube/Onet Rano

Taniec z Gwiazdami jest wielkim sukcesem Joanny Mazur. Niewidoma uczestniczka zachwyca jurorów i wzrusza publiczność. Sportsmenka ma już nowe mieszkanie. Była w nim i opowiedziała o kulisach tej wizyty.

Taniec z Gwiazdami sprawił, że cała Polska usłyszała o Joannie Mazur. Niewidoma biegaczka już wcześniej dała się poznać jako medalistka Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w kategorii osób niepełnosprawnych, jednak dopiero taneczne show telewizji Polsat przyniosło jej ogromną popularność.

W jednym z odcinków programu Taniec z Gwiazdami wyemitowano reportaż, w którym zostały pokazane warunki, w jakich żyje mistrzyni. W zbiórkę środków na zakup nowego lokum dla Joanny Mazur włączyła się cała Polska. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już wkrótce sportsmenka i doskonała tancerka będzie mogła zamieszkać w dużo lepszych warunkach.

Taniec z Gwiazdami przyniósł Joannie Mazur ogromną popularność i nowe mieszkanie

Losami polskiej sportsmenki zainteresował się krakowski przedsiębiorca. Pan Zbigniew jest deweloperem i już w kolejnym odcinku po emisji wstrząsającego materiału wręczył uczestniczce programu Taniec z Gwiazdami symboliczny klucz do nowego lokum. Joanna Mazur będzie mogła wspólnie z deweloperem urządzić mieszkanie i przystosować je do swoich potrzeb. 

Tym razem uczestniczka będzie miała do swojej dyspozycji piękną łazienkę, przestronny salon, kuchnię, sypialnię i słoneczny taras. Istnieje szansa, że po wakacjach lekkoatletka będzie mogła wprowadzić się do własnego mieszkania. Wiadomo, że taneczna partnerka Jana Klimenta odwiedziła już nowe lokum. Zdradziła kulisy swojej wizyty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Joanna Mazur była już w nowym mieszkaniu. Zdradza kulisy swojej wizyty

Uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami wciąż nie może uwierzyć w ogrom dobra, jakie ją spotkało odkąd zdecydowała się na udział w tanecznym show. Sportsmenka opowiedziała o kulisach swojej wizyty w nowym mieszkaniu:

- Byłam w mieszkaniu, dotykałam ścian, to tak naprawdę wszystko jeszcze nie do końca do mnie dotarło. Zdecydowanie jest dobra energia i dobra aura. To też dlatego, że są dobrzy ludzie, a to również jest ważne - przyznała Joanna Mazur. 

Wiele osób stawia niewidomą biegaczkę w roli faworytki do zwycięstwa trwającej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Bez względu na ostateczny werdykt jurorów i widzów, sportsmenka będzie bardzo dobrze wspominała swój udział w popularnym show telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News