Iwona Pavlovic ostro o tegorocznej edycji TzG. "Nie mam wyrzutów sumienia"

Iwona Pavlovic ostro o tegorocznej edycji TzG. "Nie mam wyrzutów sumienia" Źródło: YouTube - Jastrzab Post

"Taniec z gwiazdami" to zdecydowanie jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Jedna z jurorek show zdecydowała się na skomentowanie dotychczasowych postępów celebrytów i swoich ocen co do poszczególnych występów.

"Taniec z gwiazdami" jest obecnie programem bardzo popularnym, co zawdzięcza nie tylko świetnej formie uczestników, ale również znakomitym komentarzom ze strony jurorów. Iwona Pavlović postanowiła podzielić się z fanami swoimi spostrzeżeniami po kilku odcinkach, w charakterystyczny sposób, nie stroniąc przy tym od krytyki skierowanej do części występujących. Fani zgodnie stwierdzili, że słowa te doskonale opisują dotychczasowe występy.

Pavlović wypowiedziała się nie tylko na temat obecnego sezonu znanego tanecznego show. Poświęciła kilka zdań również poprzednim edycjom, w trakcie których także miała okazję oceniać polskich celebrytów podczas ich występów na parkiecie. Kobieta wyznała między innymi swoje zdanie na temat najlepszego uczestnika programu w jego całej historii, licząc także odcinki emitowane w stacji TVN.

Taniec z gwiazdami sprawił, że stała się popularna

Parę tygodni temu swój debiut w programie zaliczyła Justyna Żyła. Kobieta zatańczyła fatalnie, zaskakując publiczność i jurorów. Oceniającym trudno było wydusić z siebie choćby jedno zdanie krytyki, lecz Pavlović poradziła sobie z tą presją. Stwierdziła, że "Taniec z gwiazdami" nie powinien być miejscem takich "występów" i zdziwiła się, że dni spędzone na treningach nie przyniosły żadnego efektu.

Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, kto zdaniem jurorki był najlepszym uczestnikiem w historii programu. Okazało się, że największe wrażenie na byłej tancerce zrobiła Natasza Urbańska, która udowodniła, że również mogłaby poświęcić swoje życie tańcu i poradziłaby sobie świetnie.

- Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykłą osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to była wielka radość oglądać ją na parkiecie - twierdzi Pavlović.

"Taniec z gwiazdami" dał jej szansę zaistnienia

Znana z używania ostrych słów jurorka odniosła się także do tego, że często spotyka się z krytyką wobec swoich słów używanych w programie. Widzowie nie zawsze podzielają zdanie jurorki, przez co pojawia się sporo komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem zdecydowana i pewna swoich ocen, dlatego śpię spokojnie i wyrzutów sumienia nie mam. To tak jak podczas turnieju tańca - ocena poszła, temat zamknięty i nie ma co o tym dyskutować. Choć wydaje mi się, że widzowie przed telewizorami czasami nie rozumieją moich ocen i faktycznie zastanawiają się, czy żałuję, jeśli ktoś dostanie ode mnie niską notę - mówi zasiadająca w jury gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujące, ale prawdziwe! Legendarny polski bohater narodowy był KOBIETĄ! Potwierdziły to wyniki badań
  2. Czy ona oszalała? Dorota Szelągowska powiedziała, co myśli o Świętach Wielkanocnych. Te słowa ROZWŚCIECZĄ miliony Polaków
  3. Naciąłeś się na zakupach w Lidlu lub Biedronce? Gwiazda TVN ujawnia jak nie dać się naciągnąć
  4. Polsat wyróżniony w wyjątkowy sposób. TVP i TVN mogą o tym tylko pomarzyć
  5. Chcieli skompromitować najważniejszego aktora Ranczo. Nie udało im się

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News