Aktorka "Kiepskich" wyznała dlaczego w czasach szkolnych nie lubiła Ibisza. Było jej wstyd

Aktorka "Kiepskich" wyznała dlaczego w czasach szkolnych nie lubiła Ibisza. Było jej wstyd Źródło: screen/YouTube/Plejada

"Taniec z Gwiazdami" znacznie zwiększył popularność Krzysztofa Ibisza. Okazuje się jednak, że gwiazdor nie zawsze budził sympatię w swoim środowisku. Aktorka serialu "Świat Według Kiepskich" mówi o powodach.

"Taniec z Gwiazdami" przyczynił się do jeszcze większej popularności Krzysztofa Ibisza. Gospodarz tanecznego show ma liczne grono fanów, którzy chętnie oglądają programy z jego udziałem. Okazuje się jednak, że aktor i prezenter nie zawsze był lubiany w swoim środowisku. O relacjach z gwiazdorem telewizji Polsat opowiedziała aktorka serialu "Świat według Kiepskich".

Joanna Kurowska od wielu lat jest związana z serialem "Świat według Kiepskich". Aktorka wciela się w rolę żony prezesa Kozłowskiego, który jest regularnym gościem w domu Ferdynanda. W jednym z wywiadów Kurowska wspominała szkolne czasy. To właśnie wtedy spotkała się z przyszłym prowadzącym program "Taniec z Gwiazdami". Jak sama przyznaje, nie zapałała do niego sympatią.

Prowadzący program "Taniec z Gwiazdami" nie cieszył się sympatią kolegów ze szkoły aktorskiej

Okazuje się, że Krzysztof Ibisz, przyszły gospodarz programu "Taniec z Gwiazdami", nie miał najlepszych relacji z kolegami ze szkoły aktorskiej. Wśród jego koleżanek była również Joanna Kurowska. Aktorka znana z serialu "Świat według Kiepskich" również skończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ich drogi rozeszły się, jednak wspomnienia pozostały. 

Aktorka przyznaje, że relacje z Krzysztofem Ibiszem nie układały się najlepiej. Wszystko przez to, że jako jedyny pochodził z Warszawy. Prawie wszyscy studenci pochodzili z prowincji i z założenia nie lubili mieszkańców stolicy. 

- Nie było nikogo z Warszawy, prócz Krzysia Ibisza. Myśmy go z założenia nie lubili, bo on był z Warszawy, co często podkreślał - wspomina Joanna Kurowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czułam się jak kosmitka". Dla Kurowskiej okres szkolny również był trudny

Joanna Kurowska przyznała, że czasy szkolne nie były dla niej łatwe. Niezbyt dobrze odnajdywała się w grupie i wstydziła się swojej inności. Zawsze była indywidualistką:

- Ja się czułam jak kosmitka. Wydawało mi się, że nikt nie mówi prawdy. Trochę udawałam przed grupą, że też lubię dyskoteki i takie imprezy, a ja się uwielbiałam zaszyć z książką. Ja byłam zupełnie inna, a inność nie jest tolerowana - wspomina aktorka serialu "Świat według Kiepskich".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News