Gwiazda "Tańca z gwiazdami" przerażona nowotworem. Fani zastygli

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" przerażona nowotworem. Fani zastygli Źródło: yt/Polsat

"Taniec z gwiazdami" był dla niej przerwą od intensywnej pracy na planie serialu "Na Wspólnej". W 2009 roku stała się już nie tylko rozpoznawalną aktorką, ale i celebrytką. Okazuje się, że teraz drży o swoje zdrowie. W związku z tym wystosowała odpowiednie pismo do władz miasta i Skarbu Państwa. Grażyna Wolszczak nie da za wygraną. Jest przerażona substancjami rakotwórczymi, które występują w powietrzu skażonym smogiem. 

"Taniec z gwiazdami" zdecydowanie wpłynął na jej wizerunek. Z dnia na dzień stała się niezwykle popularna, a rolę pokornej żony zmieniła na image seksownej tancerki. Okazuje się, że największym problemem dziś jest dla niej dyskusja o smogu. Grażyna Wolszczak boi się, że ten zaatakuje ją i jej bliskich. Udowadnia, że właśnie on ma związek z nowotworami.

Co Grażyna Wolszczak robi ze smogiem? Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" poszła do sądu

Aktorka miała dość smogu. Postanowiła więc pozwać władze miasta, które w jej ocenie bagatelizują problem. Odpowiednie dokumenty złożyła i zapowiedziała, że nie spocznie dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Okazuje się, że w związku z jej roszczeniami sprawą zajął się sam Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy zaprosił do swojego gabinetu Wolszczak i wytłumaczył jej, w jaki sposób stolica będzie walczyła z problemem. Okazuje się, że kobieta wycofała pozew przeciwko miastu, ale będzie próbowała walczyć o swoje prawa ze Skarbem Państwa. W ocenie Grażyny Wolszczak smog zagraża bezpośrednio życiu jej i jej bliskich. - Mam stale poczucie zagrożenia. Nikt nie może wyprzeć się, że smogu nie ma. Jest coraz gorzej. To już zostało udowodnione - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jej obawy są jednak uzasadnione. Lekarze zauważają, że smog jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwoju chorób płucnych. W sezonie grzewczym z pewnością trudno znaleźć osoby, które nie narzekałyby na skalę, która określa zanieczyszczone powietrze. Pomimo obietnic, politycy robią niewiele, aby poprawić sytuację. Teraz Grażyna Wolszczak postanowiła swoje roszczenia skierować przeciwko Skarbowi Państwa. Gwiazda "Na Wspólnej" i programu "Taniec z gwiazdami" żąda pięciu tysięcy złotych zadośćuczynienia, które chciałaby przekazać na cele charytatywne. Okazuje się, że nic nie jest w stanie jej powstrzymać w walce o zdrowie swoje i swoich bliskich. Taniec z gwiazdami Twitter/Rafał Trzaskowski  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chore! Tysiące Polaków żyją w ubóstwie, a urzędnicy wydają miliony na absurdalną przyjemność
  2. Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News