Uczestniczy dostali najwyższe oceny! Przepiękny, niezapomniany występ w TzG

Uczestniczy dostali najwyższe oceny! Przepiękny, niezapomniany występ w TzG Źródło: .

"Taniec z gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać fanów, którzy z napięciem śledzą wyczyny swoich faworytów na parkiecie. Ten niesamowity występ jednak przeszedł już do historii programu. Uczestnicy dostali najwyższe oceny, a zachwycone było nie tylko jury, ale i wszyscy widzowie przed telewizorami.

"Taniec z gwiazdami" po raz pierwszy pojawił się na ekranach naszych telewizorów 14 lat temu, gdy jeszcze emitowała go telewizja TVN. Już od pierwszego odcinka wszyscy wiedzieli, że będzie to prawdziwy hit. Emocje były ogromne, a taneczne wyczyny celebrytów z napięciem obserwowały miliony Polaków, którzy następnie bardzo chętnie głosowali na swoich faworytów. 

Decyzja o przerwaniu emisji była wielkim ciosem zarówno dla świata show-biznesu, jak i fanów, na szczęście jednak po jakimś czasie to Polsat podjął się kontynuowania tego niezwykłego formatu z pozytywnym skutkiem. Niedawno zaczęła się już dziewiąta edycja emitowana przez stację ze słoneczkiem w logo, a emocje wciąż nie opadają. Są jednak uczestnicy, którzy wywołali o wiele więcej emocji, niż ci z obecnej edycji. Ten niezapomniany i przepiękny występ na zawsze wspominany już będzie przez wszystkich fanów programu "Taniec z gwiazdami". Tancerze dostali najwyższe oceny, a ich popisami byli zachwyceni nie tylko jurorzy, ale i miliony Polaków. 

Niesamowity występ w programie "Taniec z gwiazdami"

Dwunasta edycja programu emitowana jeszcze przez telewizję TVN wywołała gigantyczne emocje. Z każdym odcinkiem poziom był coraz wyższy i bardzo szybko okazało się, że celebrytom bardzo ciężko jest zarzucić jakiekolwiek niedociągnięcia podczas występów. Ostatecznie zwyciężyła Monika Pyrek, której towarzyszył tancerz Robert Rowiński, jednak to genialny występ zupełnie innej pary zachwycił wszystkich i do tej pory stanowi kultowy moment w historii formatu. 

Edyta Górniak znana jest z tego, że zawsze poświęca się wszystkim powierzonym jej zadaniom w stu procentach. Tak stało się również wtedy, gdy za cel obrała sobie "Taniec z gwiazdami". Każdy występ był chwalony przez internautów i jury, jednak to Samba w jej wykonaniu okazała się prawdziwym hitem, który zapewnił parze najwyższe oceny oraz przyczynił się do zdobycia trzeciego miejsce na podium. Nagranie tego niezapomnianego, tanecznego show obejrzeć możecie poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Komplementom nie było końca. Zachwycili wszystkich

Pod nagraniem popisów tanecznych Edyty Górniak nie mogło zabraknąć oczywiście całej lawiny komentarzy jej zachwyconych fanów. Wszyscy zgodnie okrzyknęli ją prawdziwą gwiazdą tej edycji i doceniali jej niezwykłe umiejętności. 

- Edyta fajnie zakończyła. Prawdziwa kobieta z klasą, jak się za coś bierze, to musi być perfekcyjnie - pisze fanka. 

- Kurcze, nie dość, że śpiewa, że wygląda, to jeszcze tańczy! I to jak tańczy! Zjawiskowa! - dodaje kolejny internauta. 

- Klasa na parkiecie. Genialni - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News