Taniec z gwiazdami: celebrytka odwołała ślub
Pexels
Wiadomości Pikio - 21 Marca 2019

Celebrytka z "Tańca z gwiazdami" odwołała ślub. Szokujące doniesienia

Taniec z gwiazdami pozwolił Ilonie Felicjańskiej powrócić na szczyty show-biznesowej kariery. Celebrytka od dłuższego czasu walczy z uzależnieniem od alkoholu. Chociaż w zmaganiach z nałogiem niezmiennie wspiera ją ukochany, modelka zdecydowała się odwołać ich ślub.

Taniec z gwiazdami dał Ilonie Felicjańskiej szansę na jeszcze skuteczniejsze rozwijanie kariery w polskiej branży rozrywkowej. Modelka przez lata radziła sobie naprawdę świetnie, gromadząc wokół siebie grono fanów. Niespodziewanie do mediów dotarły jednak informacje o jej walce z nałogiem alkoholowym.

Celebrytka show Taniec z gwiazdami przełożyła wymarzony ślub

W zmaganiach o lepszą przyszłość Ilonę Felicjańską wspomaga od dłuższego czasu jej narzeczony, Paul Montana. Mężczyzna oświadczył się modelce podczas romantycznej podróży do Paryża, a ona z wielką radością wyraziła chęć zostania jego żoną. Niestety, do planowanego ślubu ostatecznie nie doszło.

Zbigniew Wodecki córkaCórka Zbigniewa Wodeckiego jest przepiękna! To czysty ojciecCzytaj dalej

Media obiegły bowiem zdjęcia Montany, który dobrze bawił się w towarzystwie innej kobiety. Modelka zdecydowała się wybaczyć mu oraz dać jeszcze jedną szansę, gdyż stwierdziła, że ma pewność co do szczerości jego uczuć.

Temat ślubu miał powrócić dopiero po powrocie Felicjańskiej z niedawnego wyjazdu na odwyk. Wcześniej przechodziła bowiem bardzo trudne chwile i według znajomych nie do końca potrafiła sobie poradzić z hulaszczym trybem życia ukochanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór jelita - wczesne objawyNowotwór jelita łatwo zignorować. Objaw 6 najczęściej lekceważymy, a można stracić zdrowie a nawet życieCzytaj dalej

Kiedy Ilona Felicjańska poślubi swego narzeczonego?

- Czekaliśmy na moment, kiedy absolutnie będziemy pewni, że to jest to. Ja mam trudne przejścia, Paul ma trudne przejścia, jeśli chodzi o związki. My się bardzo kochaliśmy tylko te nasze poprzednie związki powodowały, że pojawiał się lęk, strach. Nie chcieliśmy wchodzić w ten ślub. Uczymy się miłości, partnerstwa - powiedziała szczerze Ilona Felicjańska w rozmowie z redakcją portalu Pomponik.

Nie wiadomo, kiedy para ostatecznie zdecyduje się na ślub. Oficjalnie ogłoszono jedynie, że ceremonia na pewno odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Poza tym modelka oraz jej ukochany skupiają się obecnie przede wszystkim na nowym projekcie, nad którym wspólnie pracują. Chcą bowiem otworzyć ośrodek dla osób walczących z uzależnieniami. Zgodnie z obecnymi założeniami para powie sobie jednak sakramentalne "tak" jeszcze przed ruszeniem z ważnym dla siebie biznesem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie
  4. Jajka z NAJPOPULARNIEJSZEJ sieci sklepów w Polsce są SKAŻONE! Pilnie je wyrzućcie
  5. Gigantyczny kryzys w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta nie ma wyjścia

rossmannSensacyjne promocje w Rossmannie! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News