Pavlović już tego nie ukrywa! Wskazała swoją faworytę w Tańcu z Gwiazdami!

Pavlović już tego nie ukrywa! Wskazała swoją faworytę w Tańcu z Gwiazdami! Źródło: youtube.com/JastrzabPost

"Taniec z Gwiazdami" od wielu lat budzi ogromne emocje i przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Jedna z wieloletnich jurorek została zapytana o swojego faworyta w programie. Jej odpowiedź jest zaskakująca.

"Taniec z Gwiazdami" w ciągu swoich ponad dwudziestu edycjach zdążył zdobyć sympatię wielu widzów. Pomimo zmiany stacji z TVN na Polsat, osobą, która najbardziej kojarzona jest z programem jest Iwona Pavlović, pełniąca funkcję jurora od samego początku produkcji. Podczas kolejnych lat miała okazje obserwować setki uczestników, zmagających się ze sobą w dziesiątkach tańców z całego świata.

Dziennikarze postanowili zapytać byłą mistrzynię Polski w tańcu towarzyskim o jej ocenę wszystkich uczestników. Wielu fanów programu zastanawiało się, czyja postawa i taniec najbardziej zapadł w pamięć głównej jurorce i jest przez nią najlepiej oceniany. Jej słowa mogą wydawać się zaskakujące dla wielu osób.

Jurorka programu "Taniec z Gwiazdami" zdradza swojego faworyta. Widzowie będą zaskoczeni

Jak się okazuje faworytem Iwony Pavlović , Justyna Żyła - wbrew temu co sądzą niektórzy, spekulujący na ten temat w mediach społecznościowych, głównie na Facebooku - na pewno nie jest. Pomimo wielu ciepłych słów skierowanych do każdego z uczestników, jej preferencje są jasne.

- Bezdyskusyjnie najlepiej zatańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykłą osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to była wielka radość oglądać ją na parkiecie - powiedziała Pavlović dla "Faktu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natasza Urbańska ma jedną z najwyższych zdobytych w programie średnich punktów. Jednakże nie udało jej się wygrać całej edycji, gdyż przegrała w finale z Anną Muchą. Mimo wszystko wybór najlepszej tancerki dla wielu jest zaskoczeniem. Internauci typowali również takie osoby jak Justyna Steczkowska, Katarzyna Cichopek, czy też Kinga Rusin.

Pomimo nalegań, główna jurorka nie ma zamiaru wskazywać swojego faworyta w bieżącej edycji. Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem, etyka zawodowa nie pozwala na takie rzeczy. Nie krępuje się jednak komentować poszczególnych uczestników, wskazując, że każdy z nich z odcinka na odcinek robi niezwykłe wręcz postępy, a bieżąca edycja jest niezwykle wyrównana i bardzo trudno byłoby komukolwiek wytypować pewnego zwycięzcę. Jednak finał powoli się zbliża i widzowie wkrótce przekonają się o tym na własne oczy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

źródło: Party

Następny artykuł