Polsat wydał oświadczenie ws. jurorów "Tańca z Gwiazdami". Ogromne zaskoczenie

Polsat wydał oświadczenie ws. jurorów "Tańca z Gwiazdami". Ogromne zaskoczenie Źródło: youtube.com/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" niedawno stracił jednego ze swoich kluczowych jurorów. Od tamtej pory jury musiało oceniać występy uczestników w niepełnym składzie. Teraz wiemy, jak dalej będzie wyglądała forma popularnego programu. Stacja wydała zaskakujące oświadczenie.

"Taniec z Gwiazdami" cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat, przyciągając przed ekrany telewizorów miliony widzów. Niedawno ruszyła kolejna edycja, która jednak tym razem dostarczyła widzom nieoczekiwanych sensacji. Jak się okazało, jeden z najważniejszych jurorów, nie wziął udziału w dwóch odcinkach, tłumacząc to kontuzją. Jury musiało oceniać występy w trzyosobowym składzie. Wszyscy spodziewali się, że wkrótce Michał Malitowski ponownie do nich dołączy.

Jednak okazało się inaczej. Słynny tancerz kilka dni temu opublikował w mediach społecznościowych informację, że jest zmuszony zrezygnować z udziału w programie. Widzowie czuli się rozczarowani, jednak rozumieli decyzję. Wszak kontuzja musiała należeć do poważnych. Pojawiło się jednak pytanie, kto w takim razie zastąpi Michała Malitowskiego w fotelu jurorskim. Teraz poznaliśmy oficjalną odpowiedź stacji Polsat. Jak się okazało, stacja nie zamierza angażować nikogo na jego miejsce.

"Taniec z Gwiazdami" w uszczuplonym składzie

Przez pewien czas widzowie spekulowali, kto może pojawić się w zastępstwie, a najwięcej głosów padało na Edytę Herbuś. Okazało się to jednak jedynie plotką, do której nie odniósł się nikt z osób powiązanych z programem. Wszystko wyjaśniło się, gdy sprawę skomentowała przedstawicielka stacji Polsat.

- Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego - oświadczyła portalowi Wirtualne Media szefowa działu PR Polsatu.

Wszystko wskazuje na to, że bieżąca edycja popularnego programu będzie znacznie różniła się od poprzednich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Malitowski żegna się z programem

Michał Malitowski, wielokrotny mistrz Polski oraz wicemistrz świata w tańcu latynoamerykańskim, był jurorem w "Tańcu z Gwiazdami" od chwili, gdy program został przeniesiony na stację Polsat. Konieczność jego rezygnacji spotkała się z dużym odzewem wśród fanów, którzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Jednakże wszystko wskazuje na to, że program nie straci na jakości, z powodu braku jednego jurora. Już jakiś czas temu Iwona Pavlović mówiła, że wbrew pozorom w trójkę orzeka się znacznie szybciej i łatwiej.

Widzowie zastanawiają się jednak, czy zmiana ta będzie dotyczyła wyłącznie bieżącej edycji, czy też, jeśli zapadnie decyzja o kolejnej, za kilka miesięcy, jury pozostanie dalej w trzyosobowym składzie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News