Gwiazda Polsatu bezlitośnie obnaża stację. "Traktują ludzi jak pionki"

Gwiazda Polsatu bezlitośnie obnaża stację. "Traktują ludzi jak pionki" Źródło: Fot. Jastrzab Post

Taniec z Gwiazdami to program, który pokochały miliony ludzi. Początkowo program emitowany był na antenie TVN, a kilka lat później wykupiony został przez Polsat. Niestety, ta zamiana nie wyszła tancerzom na dobre. W sieci pojawiły się szokujące informacje na temat tego, w jaki sposób traktowani są ludzie pracujące przy TzG.

Taniec z Gwiazdami zmieniał się na przestrzeni lat wielokrotnie. Roszady następowały niemal w każdej kwestii - uczestników, prowadzących, jury, studio, a nawet stacji. Jak się okazuje, nie jest to koniec zmian. Z programu odeszła kolejna tancerka, a na odchodne rzuciła w kierunku stacji parę gorzkich słów.

Taniec z gwiazdami brutalnie obnażony. Tancerka skarży się na warunki pracy

Agnieszka Kaczorowska zakończyła swoją współpracę z telewizją Polsat. Na odchodne tancerka opublikowała na swoim Instagramie długi wpis, w którym przybliża warunki pracy przy programie. Jak się okazuje, nie są one dobre. - Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI. Od kiedy mam swoją firmę, bardzo się zmieniłam, przyznaję. Bardzo szanuję ludzi, którzy dla mnie pracują i staram się tworzyć miejsce nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników. Tak też chcę być traktowana przy projektach, gdzie to ja pracuję dla innych. Mam swoje zdanie i mam swoje priorytety - stanowczo oświadczyła tancerka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kaczorowska się wywyższa? Szokujące słowa o tancerzach pozostających w programie

Tancerka oświadczyła, że brała udział w ostatniej edycji programu tylko po to, żeby się... rozreklamować. Oznajmiła przy tym, że program nadaje się dla tych tancerzy, którzy są na innym etapie życiowym niż ona. Ona się już tam nie nadaje, są to zwyczajnie zbyt niskie progi. - Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu - dla promocji swojej szkoły. Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości - poinformowała na swoim Instagramie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani są wściekli na Roberta Lewandowskiego. W tle oszustwo, jakiego jeszcze nie było
  2. Gest Dody odbiera mowę. Zrobiła coś, na co niewiele osób by się zdecydowało
  3. Weronika Rosati wściekła jak nigdy! „Nie zamierzam milczeć!”
  4. Senyszyn wbiła szpilę katolikom. Chcą ją rozszarpać
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News