Wygrała Taniec z Gwiazdami, kibicowała jej cała Polska. Jest nieuleczalnie chora

Wygrała Taniec z Gwiazdami, kibicowała jej cała Polska. Jest nieuleczalnie chora

Taniec z gwiazdami przez długie lata gromadził przed telewizorami miliony Polaków. Najpierw emitował go TVN, następnie Polsat, lecz niezmiennie towarzyszyły mu ogromne emocje widzów śledzących walkę o tytuł mistrza tańca. Okazuje się, że jedna zwyciężczyni, której kibicowali wszyscy Polacy, jest nieuleczalnie chora. 

"Taniec z gwiazdami" doczekał się w Polsce aż 21 edycji, które emitowane są od 2005 roku. Przez pierwsze 6 lat produkcją zajmowała się telewizja TVN, następnie pałeczkę przejął Polsat, który zmienił oficjalną nazwę na "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Niezmienne przez lata pozostawały jednak emocje Polaków, którzy uważnie śledzili zmagania gwiazd w walce o wygraną w programie - chętnie głosowali na swoich ulubionych uczestników oraz żywo ich dopingowali. Okazuje się jednak, że zwycięstwo to nie wszystko - jedna z ulubionych uczestniczek i zwycięzców programu, jest nieuleczalnie chora.

Zwyciężyła Taniec z gwiazdami, a teraz walczy z nieuleczalną chorobą

Aneta Zając jest zwyciężczynią 14. serii "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a więc pierwszego sezonu, który emitowany był przez telewizję Polsat. Jej partnerem był Stefano Terrazzino, a o najwyższe miejsce na podium walczyła z Joanną Moro tańczącą z Rafałem Maserakiem oraz Dawidem Kwiatkowskim będącym pod okiem Janji Lesar. Przyznać trzeba, że to właśnie Zając przez kilka ostatnich odcinków była najgłośniej zagrzewana do walki przez fanów i to w jej kierunku skierowanych było najwięcej komplementów. Ostatecznie kobieta wygrała program, lecz okazuje się, że jeszcze nie zakończyła walki. Teraz zmaga się z ciężką, nieuleczalną chorobą. Największą popularność zdobyła dzięki roli Marysi w serialu "Pierwsza Miłość", a teraz cały kraj śledzi jej walkę o normalne życie. Aktorka zmaga się już od wielu lat z chorobą hashimoto, która ostatnio znowu zaatakowała. Wiąże się ona z układem odpornościowym oraz poważnymi problemami z tarczycą, wskutek czego kobieta w ostatnim czasie sporo przytyła, co nie uszło uwadze mediów.

Aneta Zając nie chce poddać się chorobie

Mimo choroby Aneta Zając nie zamierza odpuścić. Zapowiedziała już, że zamierza przejść na dietę i zadbać o swoje ciało, tak by nie dało się zauważyć, że na cokolwiek choruje. - Jest pod opieką dobrego lekarza, który zalecił jej dietę bezglutenową, odstawienie cukru, gazowanych napojów i przetworzonej żywności" - zdradza szczegóły koleżanka aktorki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kobieta ogromne wsparcie otrzymuje również ze strony fanów, którzy żywo komentują jej zdjęcia w mediach społecznościowych. - Teraz też wyglądasz ślicznie! Trzymaj się Anetko i za nic nie odpuszczaj chorobie - pisze internautka. - Czy szczupła czy trochę przy sobie i tak jesteś śliczna. Ja też jestem teraz na diecie i już się przyzwyczaiłam, a nie jestem chora. Ty na pewno też dasz radę i wrócisz do normy!! - dodaje druga. - Dla mnie i tak zawsze będziesz najładniejsza. Nie przejmuj się kilkoma kilogramami - pociesza aktorkę fan. Taniec z gwiazdami Fot. Instagram/anette.zajac ZOBACZ TAKŻE: 
  1. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
  2. Genialne! TVN upokorzyło TVP w najśmieszniejszy z możliwych sposobów
  3. Patryk Jaki oszukał wyborców ws. swojej przeszłości?! Szokujące doniesienia mediów
Następny artykuł