Taniec z gwiazdami wraca na ramówkę
youtube.com Polsat
Irmina Jach - 31 Maja 2020

Ogromna tajemnica Polsatu wyszła na jaw. Widzowie w końcu się doczekali, osoba z produkcji wszystko wygadała

"Taniec z gwiazdami" zniknął z anteny Polsatu przed ponad dwoma miesiącami. Emisję programu przerwano po dwóch odcinkach. Winna tej sytuacji jest oczywiście panująca epidemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia sanitarne. Okazuje się, że Polsat ukrywał przed widzami ogromną tajemnicę. Wygadała się jedna z osób z produkcji programu. Widzowie w końcu doczekali się ujawnienia prawdy.

Wraz z pojawieniem się pierwszych doniesień związanych z koronawirusem, wiele stacji zdecydowało się na wstrzymanie pracy na planach. W takiej sytuacji znalazł się polsatowski "Taniec z gwiazdami". Decyzja o zawieszeniu emisji programu zszokowała i zasmuciła telewidzów. Niepocieszeni byli także tańczący celebryci. Decyzja spotkała się jednak ze zrozumieniem obydwu stron. Dotychczas nieznane były dalsze losy programu. Wygląda jednak na to, że wielka tajemnica Polsatu wyszła na jaw.

Praca zdalna, dodatkowa opłataPolacy zapłacą nawet 60% więcej. Dodatkowa opłata nie do uniknięciaCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę

Od 18 maja na plany zdjęciowe mogą wrócić ich pracownicy. Oznacza to, że wznowiona zostanie produkcja licznych programów telewizyjnych i serialów. Na powrót ulubionego show doczekali się także widzowie "Tańca z gwiazdami", który został przerwany po wyemitowaniu zaledwie dwóch odcinków nowej edycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Odkrycie mozaikaKopali w ziemi i nagle usłyszeli dziwny dźwięk. Gdy zobaczyli co znaleźli, zaniemówiliCzytaj dalej

Powrót programu został zapowiedziany przez prowadzącego, Krzysztofa Ibisza, na jesień 2020 roku. Polsat skrzętnie strzegł jednak tajemnicy o konkretnej dacie premiery. Producenci nie spodziewali się, że sekret może zostać zdradzony przez jednego z pracowników.

Malwina Wędzikowska, stylistka "Tańca z gwiazdami" wygadała się w sprawie terminu, w którym show wróci na antenę Polsatu. Okazuje się, że taneczne losy gwiazd będziemy mogli śledzić od 4 września bieżącego roku. Kostiumografka potwierdziła również informację, że na parkiecie zobaczymy wszystkie pary. Data premiery nie doczekała się oficjalnego potwierdzenia przez stację.

Dzisiaj grzeje:

1. Polski gwiazdor pilnie trafił do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki. Rodzina prosi o modlitwę

2. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?

- 4 września wraca na antenę "Taniec z gwiazdami" i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami - powiedziała Wędzikowska na swoim profilu na Instagramie.

W bieżącej, jedenastej już edycji programu, biorą udział gwiazdy takie jak Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Sylwester Wilk, Edyta Zając i ulubienica większości telewidzów, Julia Wieniawa. Do tej pory żadna z par nie odpadła z programu. Macie swoich faworytów?

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Polsce nadal stosuje się lek, który jest zabroniony w innych krajach. Lekarze twierdzą, że nie ma się czego bać
  2. Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala
  3. WHO ostrzega, drugi szczyt zachorowań może pojawić się w każdej chwili. Jest znacznie groźniejszy niż druga fala
  4. Rząd zniósł zakaz, wszystko miało ruszyć 6 czerwca. Rzeczywistość jest zupełnie inna, wielkie rozczarowanie dla wielu Polaków
  5. MZ wydało ważny komunikat, ogromne zagrożenie dla zdrowia. Dotyczy aż 31% Polaków i 21% Polek
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

Wydaje się to niemożliwe, ale ten mężczyzna spłodził 200 dzieciChciał mieć jak najwiecej dzieci, spłodził ich 200. Po latach straszna prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Źródło: Teleshow wp pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News