Zła wiadomość dla fanów "Tańca z gwiazdami". Polsat podjął decyzję, która na pewno im się nie spodoba

Zła wiadomość dla fanów "Tańca z gwiazdami". Polsat podjął decyzję, która na pewno im się nie spodoba Źródło: instagram/tanieczgwiazdami/

"Taniec z gwiazdami" niebawem zniknie z anteny? Okazuje się, że Polsat podjął już decyzję i co najważniejsze, nie spodoba się ona telewidzom. Chyba nic nie zwiastowało czegoś takiego.

"Taniec z gwiazdami" od kilku lat cieszy się ogromną popularnością, co każdego roku pozwala stacji wyemitować kolejną edycję i podziwiać niesamowicie wysoką oglądalność. Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami, by oglądać taneczne zmagania swoich ulubionych gwiazd i wygląda na to, że nie wyobrażają sobie momentu, w którym ich ulubione show miałoby zniknąć z anteny. Tymczasem pojawiły się niepokojące dla nich doniesienia. 

"Taniec z gwiazdami" znika z anteny? Złe wieści dla widzów 

Ostatni odcinek tanecznego show Polsatu, gdzie uczestnicy zatańczyli z członkami swoich rodzin, wzbudził wiele pozytywnych emocji. Niewątpliwymi gwiazdami wieczoru okazała się Monika Miller, która zatańczyła z dziadkiem, Leszkiem Millerem. W sieci pojawiało się wiele komentarzy zniecierpliwionych fanów, którzy deklarowali, że już nie mogą doczekać się kolejnej emisji. 

Tymczasem pojawiły się informacje, że do emisji nowego odcinka nie dojdzie, a jak podaje portal Super Express, stacja podjęła już decyzję i nie ma żadnych wątpliwości, że 1 listopada widzowie będą musieli obejść się smakiem i nie zobaczą, kto tym razem zakończy swoją walkę o kryształową kulę. Znany jest powód takiej decyzji oraz wiemy, co zamiast "Tańca z gwiazdami" widzowie będą mogli obejrzeć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagłe zastępstwo 

Jak nie trudno się domyślić, brak emisji show jest spowodowany dniem Wszystkich Świętych. Z uwagi na święto, stacja postanowiła zrezygnować z programu na żywo, ale by nie zawieść widzów, zaserwuje im wielokrotnie nagradzany film. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

1 listopada wyemitowany zostanie "Slumdog. Milioner z ulicy", opowiadający historię chłopaka, który bierze udział w popularnej telewizyjnej grze o milion, a dzień przed finałem zostaje zatrzymany. Produkcja zgarnęła aż 8 Oscarów, 4 Złote Globy i 7 nagród BAFTA. Najwięksi fani "Tańca z Gwiazdami", dla których zmiana nie jest zadowalająca, mogą być spokojni, bowiem w kolejnym tygodniu show zostanie wyemitowane zgodnie z planami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem.
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: super express

Następny artykuł