Jej mąż będzie zachwycony. Barbara Kurdej-Szatan w mocnych słowach po klęsce w "Tańcu z Gwiazdami"

Jej mąż będzie zachwycony. Barbara Kurdej-Szatan w mocnych słowach po klęsce w "Tańcu z Gwiazdami" Źródło: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

W ubiegłym tygodniu "Taniec z Gwiazdami" opuściła Reni Jusis, która jeszcze przed programem była zaliczana do grona faworytów. Wszystkich zszokował również wczorajszy werdykt jury i widzów, bowiem kolejna bardzo dobrze tańcząca gwiazda odpadła z show. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła skomentować tę sprawę.

Program "Taniec z Gwiazdami" potrafi zaskakiwać swoich wiernych fanów. Bardzo często typowani faworyci show odpadają już na samym początku, ku zdziwieniu zarówno widzów, jak i jurorów. Tak stało się również i tym razem, gdyż z programu odpadł mąż Barbary Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Jego żona kompletnie nie zgadza się z tym faktem i postanowiła się do tego odnieść. 

"Taniec z Gwiazdami" pożegnał faworyta show

Każdy wierny fan wie, że małżeństwo Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan świetnie sobie radzą w tanecznych klimatach. Aktorka już w pierwszym odcinku show zdobyła 29 punktów od jury, a jej mąż także spisał się na parkiecie bardzo dobrze. Trochę gorzej poszło mu we wczorajszym odcinku, jednak w dalszym ciągu należał do grona pretendentów do głównej wygranej. Decyzją telewidzów to jednak mąż znanej aktorki opuścił program. 

Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z werdyktem

Barbara Kurdej-Szatan bardzo kocha i nieustannie wspiera swojego męża, dlatego też dodała mu otuchy po klęsce w "Tańcu z Gwiazdami". Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie oraz kilka słów od siebie, które były skierowane specjalnie do męża: 

- Kocham Cię Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi... Nie czaję... To po prostu telewizja - skomentowała Barbara Kurdej-Szatan. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo zachęciła swoich obserwatorów, aby zobaczyli jak jej mąż radzi sobie w roli w jednym ze spektakli w teatrze: 

 - [...] idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena - wymiata tam! Jestem z Ciebie ogromnie dumna - podsumowała aktorka.

Wsparcie Rafałowi Szatanowi okazali również fani: 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

- Też się nie zgadzam, byłam w szoku, były co najmniej dwie pary, z których to powinna odpaść. A dla Rafała wielkie brawa - napisała jedna z internautek. 

- Było cudownie! Pozostanie wspaniałe doświadczenie. Głowa go góry, talentów mężowi Basiu nie brakuje! Piękna miłość i wzruszające momenty - dodała kolejna obserwatorka. 

Teraz mąż będzie wspierał swoją piękną żonę na widowni "Tańca z Gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan wciąż walczy o kryształową kulę w parze z Jackiem Jeshke.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Mandat na grzybobraniu. Straż leśna zażąda 500 złotych
  3. Niemowlę zmarło po wypiciu mleka matki. Policja uznała to za nieumyślne spowodowanie śmierci
  4. Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę
  5. Takiego zachowania przy stole Elżbieta II nie wybacza. Królowa zrugała supergwiazdę
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News