Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" przeszedł przez piekło, wpadł w wielkie długi. "Musiałem błagać, żeby nie zabierali mi mieszkania"

Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" przeszedł przez piekło, wpadł w wielkie długi. "Musiałem błagać, żeby nie zabierali mi mieszkania" Źródło: youtube.com/Polsat

"Taniec z gwiazdami" pozwolił mu jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję w show-biznesie. Patrząc na jego barwne i pozytywne życie, nikomu nie przyszłoby do głowy, że jeszcze niedawno przeszedł szereg upokorzeń i miał poważne długi.

"Taniec z gwiazdami" potraktował jak przygodę, bawił się tańcem i cieszył się, że mógł spróbować czegoś nowego. Głośno doceniał również, że przy okazji miał szansę poznać wielu wspaniałych ludzi. W tegorocznej edycji zdobył 7. miejsce. Teraz niespodziewanie postanowił podzielić się z dziennikarką wstrząsającymi faktami ze swojej przeszłości.

"Taniec z gwiazdami" pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych

Daniel Kuczaj, zapisywany potocznie jako Qczaj, miał bardzo trudną przeszłość. Słynny instagramowy motywator kobiet miał naprawdę poważne problemy. Teraz stał się popularnym celebrytą, wzorem, zajmuje się treningiem personalnym i pomógł już wielu osobom. Wszystko osiągnął dzięki upartości i niezłomności. Ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu przeszedł przez takie piekło. 

- To nie jest tak, że mi się to udało w ciągu tych 2 lat. Pracowałem na to wieloma upokorzeniami, wieloma momentami takimi, w których myślałem, że już wszystko straciłem, momentami gdzie musiałem dzwonić do banku i błagać, żeby nie brali mi mieszkania. Ludzie widzą to, co jest teraz (...) ale nie mają świadomości ile było poza tym - wyznał w rozmowie z dziennikarką Qczaj.

Qczaj uwolnił mamę od swojego ojca i był uzależniony. Wyszedł na prostą

Sławny góral nie wstydzi się opowiadać o swoim życiu za młodu. Wiemy, że był uparty i próbował zostać aktorem. Występował 3 lata w teatrze Buffo, a potem postanowił zostać fryzjerem, ponieważ bardzo potrzebował pieniędzy. W międzyczasie nadal poświęcał się swojej pasji - siłowni, co zaowocowało tym, że teraz zajmuje się tym zawodowo. Aby do tego dotrzeć, musiał uporządkować sprawy w swojej rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Qczaj nie ukrywa również tego, że miał problem z alkoholem - był uzależniony, ale udało mu się wyrwać z sideł nałogu. Wszystko przez to, jak wyglądał jego dom rodzinny. Niestety była tam przemoc i alkohol, którego nadużywał ojciec. Spowodował również, że całkowicie uzależnił od siebie swoją żonę. Qczaj nie mógł na to dłużej patrzeć i gdy po kilku latach zobaczył swoją mamę w strasznym stanie, powiedział w końcu: stop. W pewien sposób uratował nie tylko siebie, ale i rodzicielkę wraz z siostrami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News